Zuzana Čaputová dostala krásne vyznanie lásky. Tieto slová by potešili každú z nás

Zuzana Čaputová
Prezidentka SR Zuzana Čaputová, Foto: SITA/Branislav Bibel

Prezidentkin priateľ Juraj Rizman trochu odtajnil ich vzťah a na sociálnej sieti uverejnil tieto pekné slová.

Prezidentka Zuzana Čaputová a jej priateľ Juraj Rizman oslavujú v decembri svoje ročné výročie ich vzťahu. I keď si svoje súkromie obaja prísne strážia, známy ekológ a aktivista nevydržal a na sociálnej sieti Facebook adresoval svojej priateľke milé slová.

Možno v týchto ťažkých koronových časoch, kedy prezidentka musí znášať častú kritiku od premiéra, chcel takýmto spôsobom vyjadriť v dôveru v jej osobu a ich lásku. Každopádne Zuzanu Čaputovú jeho slová určite potešili, tak ako každú ženu.

Tento krízový a mimoriadne komplikovaný rok som si naozaj naplno uvedomil, aké mám šťastie, keď mám v ťažkých chvíľach po boku milovaného človeka, keď sa môžem oprieť o naše rodiny, o priateľov a dobrých kolegov. Napriek všetkým strachom o zdravie seba aj blízkych, napriek všetkým osobným i pracovným strastiam, politickým otrasom, stresom, frustráciám, aj hnevom – bol tento rok pre mňa hlavne rokom lásky – romantiky, vášne, ale aj úprimnej radosti zo vzťahu, porozumenia, vzájomnej úcty a podpory. Som tomu rád a som za to vďačný,“ uviedol na sociálnej sieti Juraj Rizman

Zuzana Čaputová
Zdroj foto: https://www.facebook.com/photo?fbid=10224432187572570&set=a.4243091955870

Zdroj, foto: SITA, facebook JR

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk