Žena mala v miestnosti pohár s vodou, soľou a octom. Po 24 hodinách sa čudovala, čo to s ňou urobilo

ako odstrániť negatívnu energiu

Jednoduchý trik, ktorý sa oplatí vyskúšať. Neveríte?

Ste bez zjavnej príčiny stále unavení, apatickí, podráždení a máte problémy so spánkom? Príčinou môže byť prítomnosť negatívnej energie v ovzduší. Mnohým z nás sa to môže zdať ako nezmysel, ale budete sa čudovať, existuje vedecké vysvetlenie. Soľ nasycuje vzduch s negatívmi iónmi a tie sa následne premenia na pozitívne vibrácie.

Ak sa chcete zbaviť zlej energie vo svojom dome, musíte vyskúšať tento trik! Tu je návod na detekciu a odstránenie negatívnej energie pomocou troch jednoduchých zložiek.

Budete potrebovať
Do čistého priezračného skleného pohára (majte na pamäti, že znova ho už nemôžete použiť) nalejte 200 ml vody, nasypte do nej jednu polievkovú lyžicu morskej soli a pridajte jednu polievkovú lyžicu octu (najlepšie jablkový)
Pohár umiestnite do izby, v ktorej sa najviac zdržujete. Ak chcete vyčistiť viac miestností, do každej použite iný pohár s vodou.

Počkajte 24 hodín a pozrite sa, akú farbu má voda. Ak je priezračná, energia v miestnosti by mala byť dobrá.Ak sa zmenila farba a soľ pláva na povrchu, opakujte to isté s čistou vodou, pridajte ocot a soľ, až kým voda nie je čistá po 24 hodinách.Keď je priezračná, bude to znamenie, že negatívna energia je mimo miestnosti.Potom to môžete urobiť v akýchkoľvek iných miestnostiach vášho domu.

Páčil sa vám článok? Ďakujeme, že sa oň podelíte.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk