Žena bola neplodná: Zmenila túto vec a dnes je matkou!

Happy young mom and little daughter
Happy young mom and little daughter www.gettyimages.com

Mladá žena si ešte pred dovŕšením 30. narodenín vypočula od lekárov zdrvujúce verdikt. Ako jej oznámili, bola len mizivá šanca, že by sa v budúcnosti mohla stať matkou …

S tým sa však odmietla zmieriť a po období plače aj depresiou sa rozhodla radikálne zmeniť svoj životný štýl. Bettinu Campolucci Bordi diagnostikovali syndróm polycystických ovárií a endomietriózu, ktorá jej zabraňovala stať sa matkou. Ešte pred 30-kou vypočula absolútne zdrvujúcu správu, ktorá ju položila. ,, Bola som v šoku, myslela som si, že nech je so mnou čokoľvek, bez problémov sa to vyrieši, „napísala na sociálnej sieti.

Úspešná kuchárka stratila nádej mať s manželom dieťa, ale od gynekologičky dostala zoznam liekov, ktoré by jej pomohli zdravotné problémy zmierniť, či dokonca vyriešiť. Hrozili však vedľajšie účinky. Vtedy si povedala, že namiesto liekov skúsi najprv zmeniť svoje stravovanie.

Bettina prestala jesť mäso a všetky živočíšne výrobky, pričom produkty kupovala na farmárskych trhoch. Jedlo si začala pripravovať výlučne doma, aby mala kontrolu nad tým, čo vkladá do úst. Nový životný štýl ju natoľko nadchol, že sekla s prácou a začala zostavovať vegánske recepty.

Potom sa však stalo niečo neuveriteľné! Po siedmich mesiacoch od zmeny stravovania zistila, že je tehotná. V minulosti však niekoľkokrát potratila, takže mala strach sa predčasne tešiť a rastúce bruško radšej skrývala. Nakoniec sa na ňu usmialo šťastie, pretože pôrod prebehol bez problémov a Bettina sa už sedem rokov tešia z dcérky, ktorá dostala meno Ayla.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk