Zažiarte s mejkapom pre dokonale matný efekt!

Mejkap, pokožka, pleť, beauty, krása, žena, prirodzený make up, pekná
shutterstock.com

Ešte stále ste si nenašli ten svoj mejkap? Máte pocit, že vám nič nevydrží na tvári celý deň? Máme pre vás skvelý tip profesionálov.

Väčšina žien nakupuje v drogérii všetku kozmetiku a hygienické potreby. Pod jednou strechou je to pohodlné a rýchle. Niekedy však vyberáme produkty podľa toho, ako pekne znie názov značky prípadne, či sa nám pozdáva farba a nie podľa toho, či je naozaj vhodným pre nás. Možno práve nevedomosť, čo si dávame na tvár, vedie často k nespokojnosti s kvalitou mejkapu.

Je veľmi dôležité, aby si žena vedela správne zvoliť typ pleti. Či sa skôr mastí, alebo sa tvoria šupinky, prípadne je úplne bezproblematická. Následne je výber mejkapu podstatne jednoduchší. Stále však narážame na problém, že ženám nemá kto poradiť, aký typ mejkapu si vybrať. Často nie sú ani jasne rozlíšiteľné a predavačky nie sú tlačené do pomoci zákazníkovi.

Zažiarte s mejkapom pre dokonale matný efekt!
ccc shutterstock.com

Rozdiel popri veľkých všeobecných predajniach je kozmetický salón. Tam sa okrem individuálneho prístupu stretnete aj s možnosťou vyskúšať si profesionálnu kozmetiku so špecifickejšími vlastnosťami. To však neznamená, že sa s nimi ťažšie manipuluje. Prístup k váme zväčša vedie profesionál v oblasti vizáže a dokáže vám vysvetliť a ukázať, aký mejkap je vhodný práve pre vás.

Predstavujeme vám špičkový produkt medzi mejkapmi, Foundation perfection, minerálny mejkap značky ZERVA cosmetics.

Je dostupný výhradne v salónoch, prípadne cez e-shop. Tento exkluzívny produkt k nám nedávno doputoval až z ďalekého Grécka a búra mýty o tom, že mejkap nevydrží celý deň, prípadne že nekryje. Nenájdete v rámci odtieňov žiadne oranžové, či ružové farby. Svoje odtiene má prispôsobené podľa európskych typov pleti.

Tento jedinečný minerálny mejkap obsahuje okolo 90 % prírodných látok, takže pokiaľ ste alergik a trpíte intoleranciou voči parabénom a iným konzervačným zlúčeninám, máme pre vás perfektné riešenie. Až 98 % žien, ktoré ho skúsili, je skutočné nadšených. Mejkap obsahuje púder, takže jeho konzistencia je hutná a krémová. Vďaka jemnej textúre sa výborne nanáša prstami, štetcom, ale aj navlhčenou hubkou. Vďaka púdru, ktorý obsahuje docielite fantastický matný efekt, ktorý ocenia najmä dámy s mastnejšou pleťou. Vhodný je však pre všetky typy pleti, vrátane tej citlivej.

Zažiarte s mejkapom pre dokonale matný efekt!
nn shutterstock.com

Pre jeho unikátne zloženie dokážete veľmi dobre kryť, takže je vhodný aj pre problematickú pleť. Avšak pri menšom nánose docielite naturálny jemný efekt. Je veľmi vhodný na leto, keďže dokonale znáša vysoké teploty a môže sa vystavovať aj náročným podmienkam. Foundation perfection sa prispôsobuje pigmentu pleti, preto si z jeho štyroch odtieňov vyberie každá.

V mejkape je obsiahnutý jojobový olej a vitamín E. Tieto zložky pokožku hydratujú a chránia pred vonkajšími vplyvmi. Mejkap vydrží celé hodiny na tvári a v kombinácii s fixačným púdrom je vodeodolný. Je veľmi jemný, preto nemáte pocit ťažkosti v tvári. Nebudete ani cítiť, že máte niečo na tvári!

Chcete aj vy vyskúšať tento zázrak? Navštívte salón ZERVA cosmetics.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk