Zapla práčku na 60 °C. To, čo z nej vytiahla, ju šokovalo

Pranie, upratovanie, práčka, prať, domáce práce

Štyridsaťsedemročná žena z anglického Nottinghamu si chcela oprať prikrývku, no po chvíli začula hlasné búšenie. Hneď vedela, že niečo nie je v poriadku.

Veľký šok zažila istá Lisa Keefe, majiteľka deväťmesačného kocúra Bobbyho. Jej domáci miláčik totiž prežil vypranie na 60-stupňovom pracom cykle. Zvieratko do práčky vliezlo, keď si išla oprať prikrývku, pričom si neuvedomila, že tam leží a prístroj zapla. Po chvíli sa z neho však začalo ozývať hlasné búšenie a vtedy zistila, že je vo vnútri zavretý kocúr. „Hneď ako som počula hluk, ponáhľala som sa k práčke a zbadala som, ako sa jeho srsť miešala s prikrývkou. Bola som zhrozená a rozbehla som sa ho vyslobodiť,“ povedala 47- ročná žena z anglického Nottinghamu.

Za pätnásť rokov mojej kariéry som taký prípad ešte nezažila,“ vyjadrila sa veterinárka Tamsin Thomas, ktorá Bobbyho ošetrovala.

Macka.png

Po tom ako sa kocúr vypral na 60-stupňovom pracom cykle, ho majiteľka priniesla do nemocnice na pokraji kolapsu. „Mal úplne premočené telo a nebezpečne nízku teplotu. Vysušili sme ho, udržiavali v teple a infúziou sme mu pomohli dostať sa zo šoku,“ vysvetlila Thomas, pričom dodala, že bol o pár hodín v poriadku a na ďalší deň mohol ísť domov. Podľa Keefe Bobby rád chodil do práčky, ale keď sa ju chystala použiť, vždy ho vytiahla. Z incidentu sa však vraj poučil a už sa k nej nepribližuje.

Informácie pochádzajú z webstránky www.bbc.com.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk