Záleží ženám na veľkosti mužského prirodzenia?

sex
shutterstock

Záleží ženám na veľkosti? Áno, na veľkosti záleží. Ale nie tak, ako si myslíte. Prečítajte si, ako to naozaj je.

Mužské sebavedomie sa často odvíja od toho, ako dobre je obdarený tam dole. Muži predpokladajú, že čím majú väčší penis, tým budú mať u žien väčší úspech a zároveň budú aj lepšími milencami. V skutočnosti to nie je úplná pravda.

Muž nemusí byť extrémne obdarený, ale v prvom rade by mal vedieť uspokojiť svoju partnerku. Preto aj muž, ktorý nemá veľký penis, by nemal mal nízku sebadôveru. Stačí, ak sa naučí poznávať ženské telo a svojimi sexuálnymi schopnosťami dokáže kompenzovať svoj „nedostatok“.

Rovnako ako sú ženy posadnuté veľkosťou svojich pŕs a chceli by ich mať väčšie, tak isto riešia muži veľkosť svojho penisu. Všetci sme ale iní a páčia sa nám rôzne veci.

Prečítajte si aj: 5 tantrických trikov pre úžasný orgazmus!

Niektorí chlapi sú posadnutí veľkými prsiami, zatiaľ čo iným na tom nezáleží. Veď ak sa muž zamiluje do ženy, ktorá je krásna, múdra a zábavná, je mu jedno, či má malé prsia. To predsa nie je dôvod na rozchod.

A u žien to funguje rovnakým spôsobom s veľkosťou mužského penisu. Ak sa nám muž páči, zmierime sa aj s menším prekvapením v jeho nohaviciach.

Prečítajte si aj: 15 prekvapivých faktov o sexe

Samozrejme, keď si môžeme vybrať, radšej berieme nadpriemerne obdarených mužov, pretože nás dokážu stimulovať lepšie, a tak sme schopné ľahšie dosiahnuť orgazmus. Ale keďže takmer každý na svete je priemerný, môže byť väčšina mužov pokojných, pretože priemer je fajn. Pokiaľ má muž malý penis, to už môže byť pre ženu sklamaním.

Niektoré ženy hovoria, že väčší penis znamená lepší sex, zatiaľ čo ostatné takýto sex odmietajú, pretože ich to bolí. Ako je možné, že ten istý penis môže jednej žene spôsobovať rozkoš a inej zase bolesť?

Kama Sutra a veľkosti

Kama Sutra je umenie lásky napísané pred viac ako 2000 rokmi v Indii. V jednej z kapitol týkajúcich sa sexuálneho spojenia, vysvetľuje rozdelenie mužov do troch druhov na základe veľkosti ich penisu a na tri typy žien podľa hĺbky ich pošvy.

Podľa Kama Sutry na základe veľkosti jeho penisu, môže byť muž buď zajac, býk alebo kôň. A žena môže byť jeleň, kobyla alebo slonia samica.

A výsledok a radosť zo sexuálneho spojenia medzi mužom a ženou môže byť stanovený týmito divíziami.

Prečítajte si aj: Ženský orgazmus: Prečo ho nemôžete dosiahnuť?

Muži (veľkosť penisu) – ženy (hĺbka pošvy)

1. zajac (malý penis) – jeleň (krátka pošva)

2. býk (priemerný penis) – kobyla (priemerná pošva)

3. kôň (veľký penis) – slonia samica (hlboká pošva)

Pohlavné spojenie medzi mužom zajacom a jeleňom ženou, býkom mužom a kobylou ženou a koňom mužom a sloňou samicou ženy vedie k ideálnemu sexuálnemu spojeniu, než akýkoľvek iný typ kombinácie muža a ženy.

Ak muž „Kôň“ vniká do ženy „jeleňa“, je to pre ňu bolestivé, a preto musí do nej vnikať len do polovice, aby to pre ňu bolo príjemné. A naopak, ak sa miluje muž „zajac“ so ženou sloňou samicou, môže mať žena problém dosahovať orgazmus, pretože muž nikdy nedokáže do nej vniknúť hlbšie.

Takže odpoveď znie, že veľký nemusí pre každú ženu znamenať aj dobrý. Pokiaľ chcete mať kvalitný sex, vyhýbajte sa teda kontrastným sexuálnym typom, ale hľadajte pre seba partnera, ktorý vám bude podobný aj po tejto stránke.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk