Záhadná a sexi: Svetový bestseller vo vašej spálni

Svetový bestseller vo vašej spálni
F&F

Oficiálna kolekcia spodnej bielizne a pyžám Fifty Shades of Grey exkluzívne v predajniach Tesco.

S dlho očakávaným uvedením filmu, ktorého predlohou bol svetový bestseller Päťdesiat odtieňov sivej od E. L. Jamesovej, prichádza prvá kolekcia spodnej bielizne a pyžám. Jedinečná línia je ako hlavný hrdina Christian Grey – záhadná a sexy.

Kolekcia zložená z 35 dámskych a 8 pánskych kúskov bude koncom septembra exkluzívne dostupná v predajniach F&F. Priaznivcom svetového knižného hitu sa v týchto dňoch ponúka jedinečná príležitosť vlastniť kúsok inšpirovaný Fifty Shades of Grey a vybrať si tak ten pravý „odtieň sivej“ len pre seba. Nie ste fanúšik knihy ani filmu? Verte, že to nevadí, kolekcia vás dostane hebkými materiálmi i patričnou zvodnosťou.

Jednotlivé kúsky dámskej línie pomôžu vďaka elegantnému dizajnu zdvihnúť ženské sebavedomie a získať odvahu mať svoj štýl. Sú navrhnuté tak, aby boli nástrojom zvodnosti, no ich výber v sebe zároveň zrkadlí momentálnu náladu a duševné rozpoloženie. Samozrejmosťou je dokonale padnúci strih a skvelá cena. Táto kolekcia spodnej bielizne usiluje o to, aby bola neoddeliteľnou súčasťou šatníka, pretože sa dokonale prispôsobí každému oblečeniu a stáva sa neviditelnou, zároveň nechá vyniknúť ženskú siluetu.

Dámska bieliezeň je nežná i nesmierne zvodná. Presne ako Christianove osudové ženy Anastasia a Elena, po ktorých sú pomenované hlavné línie. Biela baby doll podprsenka s jemným slabomodrým lemovaným s plnými nohavičkami, ktoré sú na pozadí delikátne vypracované bielou priesvitnou čipkou, brazílske strihy a vintage inšpirácia, taká je Anastasia Key Charm. Hravá a v tmavých tónoch je Elena Key Charm. Dáva vyznieť ženským zbraniam, kombinuje satén s čipku a provokuje najmä strihmi. Jednotlivé kúsky sú ozdobené aj drobným kľúčikom, ktorý symbolizuje vstup do Christianovej tajnej miestnosti.

Pyžamové sety pre dámy sú jednoduché, prevažne v tmavých farbách s nápismy ako „Inner Goddess“ (Vnútorná bohyňa) a „Laters Baby“ (Neskôr zlato), čo bol obľúbený pozdrav na rozlúčku v knihe Fifty Shades of Grey. Dopĺňajú ich saténové nohavičky s mašličkami na bokoch, čierne kimoná a masky na spanie. Páni majú na výber z pyžám dlhých i krátkych a tričiek s nápismy „Charlie Tango“, „Laters Baby“ či zberateľského, pre veľkých fanúšikov „Shades of Grey“.

Kolekcia FIFTY SHADES OF GREY je aktuálne dostupná exkluzívne v obchodnej sieti TESCO a online F-F.com

Viac na www.f-f.com

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk