Zabráňte vzniku krvných zrazenín jednoduchým receptom a schudnite

krvné zrazeniny
Krvné zrazeniny fithacker.ru

Tento neuveriteľný nápoj môže urýchliť spaľovanie tukov v kritických oblastiach (pás, boky a brucho) a zlepšiť vaše zdravie na mnohých úrovniach.

Existuje mnoho receptov, ktoré ponúkajú veľa výhod, ale vyskúšali ste už zázvorovú vodu?

Tento neuveriteľný nápoj môže urýchliť spaľovanie tukov v kritických oblastiach (pás, boky a brucho) a zlepšiť vaše zdravie na mnohých úrovniach.

Recepty na chudnutie, ktoré môžete ľahko nájsť na internete, málokedy pomáhajú – väčšina z nich vám pomôže schudnúť v krátkom čase, ale nakoniec sa rovnako rýchlo vrátite k pôvodnej hmotnosti. 

Našťastie zázvorová voda je dlhodobá pomoc, ktorá naozaj funguje. Je tiež ideálnym prostriedkom na detoxikáciu, ktorá čistí vaše telo od toxínov, podporuje cirkuláciu a znižuje zápal vo vašich tkanivách.

Tu je postup, ako urobiť zázvorovú vodu:

Zloženie:

 – 1,5 litravody,
 – niekoľko tenkých plátkov zázvoru,
 – citrónová šťava
zázvor
thinkstockphotos

Príprava:

Vodu dajte variť do hrnca, potom pridajte plátky zázvoru, znížte plameň na minimum a varte, kým zázvor nezmäkne (zvyčajne to trvá asi 15 minút).

Potom nápoj odstavte zo sporáka a nechajte ho vychladnúť. Pite vychladnutý.

Zázvor je bohatý na množstvo živín, ktoré sú zdravé.

Tu je niekoľko príkladov, ako môže zlepšiť vaše celkové zdravie:

1. Reguluje hladinu cholesterolu

Zázvor môže kontrolovať hladinu cholesterolu, ktorá je často hlavnou príčinou srdcových ochorení, cukrovky alebo dokonca rakoviny.

Denný príjem zázvorovej vody môže znížiť hladinu cholesterolu v krvnom sére a pečeni, čo povedie k stabilnejšiemu arteriálnemu tlaku.

Nápoj pôsobí ako silný prostriedok na riedenie krvi a tiež zabraňuje tvorbe krvných zrazenín. Určite každý z nás vie, že sú pre nás veľmi nebezpečné. Predchádzaním vzniku krvných zrazenín zabránite mnohým komplikáciám.

2. Silné protizápalové činidlo

Zázvorová voda môže znížiť zápal v kĺboch, znížiť opuchy a bolesť. Tento nápoj je veľmi účinný pri liečbe zápalu, ako je dna, artritída a reumatizmus, takže ho dnes začnite piť.

3. Silný antioxidant

Zázvor je neuveriteľný antioxidant, ktorý dokáže bojovať proti voľným radikálom v tele a predchádzať rôznym chorobám vrátane rakoviny.

Voľné radikály môžu spôsobiť veľké poškodenie vášho tela, takže nápoj by mal byť súčasťou vašej stravy.

4. Protinádorové činidlo

Zázvorová voda zabráni rozvoju rakovinových buniek kvôli svojim antioxidačným a protizápalovým vlastnostiam.

Podľa niekoľkých štúdií je tento nápoj veľmi užitočný proti rôznym druhom rakoviny, vrátane rakoviny prostaty, prsníka a hrubého čreva.

Ak už používate lieky, ktoré zriedia krv, musíte sa zázvoru vyhnúť, pretože to môže viesť k vykrvácaniu.Nezabudnite, že pred použitím tohto domáceho receptu je povinná lekárska konzultácia.

Ak sa vám tento recept páčil, ďakujeme, že sa oň podelíte.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk