Výklad kariet na týždeň od 5.3. - 11.3.2018

žena, západ slnka,

Milí priatelia, ďalší týždeň máme pred sebou a blíži sa, pre mňa, najkrajšie obdobie roka – JAR.

Evokuje vždy vo mne nový život, nový začiatok a pohľad na rozkvitnuté stromy je fascinujúci. A je to aj výzva pre nás. Ako som už informovala, marec je pre nás výnimočný svojimi energiami, hlavne v období od 01.-21.03.2018. Je to energetická pecka, ktorú budeme prežívať každý inak – podľa toho, čo všetko máme v sebe riešiť a doriešiť. Pracujte na vašom vnútornom liečení a vývoji. 

Vyššie frekvencie, ktoré pochádzajú zo Zdroja Svetla dostávajú na povrch všetky vnútorné bloky a nevyriešené emócie, preto na nich môžete pracovať a liečiť ich. Nemôžete ísť do vyšších dimenzií s blokujúcimi energiami a nevyriešenými záležitosťami, hnevom, nenávisťou, či aroganciou. Agresívni ľudia s nenávisťou, aroganciou, egom a chamtivosťou nemôžu ustáť tieto silné energie lásky. Vadia im ľudia, ktorí hovoria o láske a napádajú ich. Nenávidia všetko, čo vyjadruje Láska. Útočia na ľudí, ktorí hovoria pravdu, pretože strhávajú ich masky, za ktoré sa dlhé roky skrývali. Avšak aj tí majú šancu premôcť svoje ego alebo zostať v negativite a naučiť sa svojim lekciám v ďalšom živote. Preto zvažujte, komu dávate svoju energiu. Dnes už nie je namieste presviedčať ľudí. Liečte svoje nedostatky, svoje nedoriešené záležitosti. Pozor – tu nevyzývam, aby ste boli zahľadení iba do seba. Iba počúvajte svoju dušu, kedy hovorí „pomôž“ a kedy sa už cíti z pomáhania unavená. A tu počúvajte pozorne, lebo táto hranica je veľmi tenká. Čo je nemenej dôležité – zbavujte sa programov, ktoré sú vám podsúvané z médií, televízie, novín.. snažte sa používať svoju intuíciu. Uvoľníte tak cestu k vášmu duchovnému vývoju. S vyšším vedomím pochopíte, že všetko je energia – myšlienky, pocity, predmety, farby, hudba, ….. všetko. A všetko je spolu prepojené. Energia je zdrojom všetkého. Žijeme úžasnú dobu, aj keď veľa z vás to tak nevníma. Je to však tak.

Pokračovanie nabudúce. 

Teraz sa pozriem na Poslov Svetla, čo je pre vás dôležité pre tento týždeň. Niekedy človek až neverí, ako sa opakujú posolstvá. Dnes opäť konštatovanie, že sa nachádzame na konci životného cyklu. Poplačte si, ak treba, máte právo byť aj smutní, ale vedzte, že k vám prichádza obdobie plné požehnania. Minulosť vám priniesla rôzne situácie, ktoré vám dali veľakrát riadne zabrať. Boli však veľkou výzvou pre vás – veľa ste pochopili a tieto situácie vám na život dali iný pohľad. Alebo aspoň na niektoré súčasti života. Je dôležité, aby ste počas tohto prechodného obdobia boli v harmónii, o tom som písala minule…….a platí to aj teraz.

Ďalšia karta vás vyzýva k pohybu – akémukoľvek, ktorý vám vyhovuje. Je odporúčaná jóga, ale nie každý má k nej vzťah, preto je na vás, čo si vyberiete. Pohybom dávate telu obrovský kus energie a môžete to spojiť s prechádzkami v prebúdzajúcej sa prírode. Vnímajte myšlienky a pocity, ktoré dostávate. Buďte pozorní k tomu, čo vám hovorí vaša duša. A presne o tomto hovorí aj posledná karta. Nie je to určite náhoda, lebo vieme, že tie neexistujú. Ide o to, že to, čo vám bude teraz „posúvané“, je pre vás veľmi dôležité. Vždy je to dôležité, ale teraz obzvlášť.

Užívajte si nasledujúce dni, želám vám pokoj, veľa radosti a nezabúdajte na úsmev.

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk