Výklad kariet na týždeň od 28.5. - 3.6.2018

Posolstvo.jpg

Milí priatelia,

riešte, dokončujte, zbavujte sa pre vás nepotrebného, buďte v pravde a počúvajte svoju intuíciu. Je to dôležité, veľmi dôležité. Nedávajte už priestor klamárom a podvodníkom, ľuďom, ktorí vás chcú zatlačiť do kúta a chcú vyvolávať vo vás dokola strach. Je to ich strach, lebo iba tak vedia, že môžu uspieť. Inak nemajú šancu. A toto je dobré si uvedomiť. Straší iba ten, kto sám má strach. Tlačí iba ten, kto má pocit, že inak ho ľudia nebudú vnímať a rešpektovať. Nedajte sa už viac manipulovať takýmito ľuďmi. O krátky čas uvidíte, ako dobre ste urobili. O veľmi krátky čas. Môžete kľudne takému manipulátorovi povedať, že už nemáte záujem robiť niečo, čo je proti vášmu vnútornému cíteniu, čo jednoducho s vami nesúznie. Budem na blogu o tom písať v najbližších dňoch článok. Poďme teda ku kartám na tento týždeň. Tento týždeň mi chodia po rozume delfíny. Moje zlatíčka, milujem ich až nenormálne. Doma mám zvonkohry s delfínmi a je ich na každej tak veľaaaaa….Preto som vzala do ruky karty kúzelných delfínov a morských víl.

Tak toto nenaplánujete 🙂 🙂 🙂   Až mi je smiešno 🙂 

Prvá karta je karta Osloboďte sa! (o čom som vyššie písala? ufff) Čo to teda znamená? Nuž, naučili sme sa jazdiť na tej istej trase len preto, lebo je to pre nás pohodlné, pociťujeme istotu, je to niečo, kde sa cítime v bezpečí, aj keď veľakrát trpíme. Nevieme si predstaviť ísť doľava, či doprava. Je to neznáme územie a tam sa bojíme čo i len nakuknúť. Láka nás to síce, ale istota je istota. Aj keď nás tá istota potichu ničí. Takže: Osloboďme sa! Akonáhle sa odhodláme objavovať, či experimentovať, hľadať nové cesty, začnú sa naozaj diať zázraky, budú prichádzať nové veci, nové skúsenosti a ten život ako znova „obživne“. Skúste už dnes urobiť niečo nové, čo vybočuje z vášho stereotypu.  Zvážte svoje možnosti je druhá karta a tá opäť nabáda: „Hej, človeče, veď sa pozeraj okolo seba! Je tu pre teba pripravených toľko príležitostí! Neboj sa, sme pri tebe, pomáhame ti. Je tu čas, aby si sa pozrel po iných možnostiach, čas urobiť zmeny, ktoré ti dovolia dýchať úplne voľne“. Táto karta vás vyzýva, aby ste sa zamysleli nad situáciami, ktoré si myslíte, že sa nedajú zmeniť. Prípadne si ich aj napíšte na papier, to funguje lepšie, lebo to vidíte pred sebou. Myšlienky totiž zvyknú ulietavať. No a pozerajte sa na tú situáciu a zvažujte – odosobnite sa a skúste premýšľať, keby sa vás netýkala, ako by ste ju riešili. Ide totiž o to, že ak urobíte čo i len malý krôčik, uvidíte veľa možností, ktoré ste doteraz nevideli. Nádherná tretia karta „Dovoľte si prijímať“ . No, veru tak. Sama mám ešte v tomto rezervy. Tak si poďme teda dovoliť prijímať to, čo sa nám ponúka. Vyrovnáme tým vlastne mužské a ženské energie. Zmyjeme stagnujúce energie a tým uvoľníme všetko, čo sme tak tvrdošijne držali v zovretí. Zbúrame stenu, ktorú sme si postavili ako ochranný štít. Niekedy to tá naša ženská hrdosť, že? 🙂 No nádherné posolstvo pre nás, čo poviete?

Ale vybrala som aj kartu zo Zvitkov tvojej múdrosti. A tá to úplne krásne ukončila. Pre vás: 

Zvitok Kristovho vedomia

Uvedomujem si, že časť Kristovej energie nosím v sebe. Je to dedičstvo, ktoré mi tento Nanebovzatý majster, syn, dal a vo mne uložil, aby som ho v správnu dobu na Zemi aktivoval(a).

Toto vedomie sa týka vzostupu Zeme a všetkých častí sveta s tým spojených. Toto vedomie sa týka hlbokej formy lásky, ktorá pozdvihne na celom svete každý tieň.

Toto vedomie sa týka môjho vlastného JA, kedy si časť mňa na dobu s Ježišom spomína.  Je to sila prebudených sŕdc, ktorá sa teraz aktivuje. Je to hnací motor k emóciám, ktoré sú svetlom pretkané a ktoré nezažili dualitu, sú vo svojej podstate čisté a posvätné.

Očisťujem sa od všetkých predsudkov, s ktorými meno Kristus mám spojené, oddávam sa vibráciám lásky, ktorá vo mne vzrastá. S každým nádychom cítim silu a rastie moja viera v dobro tohto sveta. Cítim odhodlanie a opúšťam všetky strachy zo zmien, ktoré s niečim novým súvisia. Priznávam si, že som dedičom Kristovej krvi a že kráčam cestou jednoty Boha, pretože každý sme súčasťou Boha na Zemi.

Boh je jednota a je v podobe každého z nás. Úlohou života je rozpoznať krásu, ktorá sa v každom ukýva. Potom neexistuje dobré a zlé, všetko s jednotou je a energia vykúpenia zo srdca tryská von a láskou sa všetko, čo bolo od nej oddelené, stáva. Aj ja som touto energiou neustále zásobovaný(á) a cítim, ako z môjho vnútra prúdi von ako vodopád, ktorého nekonečným zdrojom je láska prebudeného Kristovho vedomia.“

Krásny týždeň Vám želám.  S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk