Výklad kariet na týždeň od 26.3. - 2.4.2018

Pretty woman contemplative contemplating young 157731.jpeg

Milí priatelia, melie sa to melie, energie prúdia neskutočným spôsobom a nepridáva tomu určite retrográdny Merkúr, ktorý pôsobí od 23.03. – 15.04.2018. V tomto období Merkúr „cúva“ a preto to nie je vhodné obdobie na veci, ktoré sú s Merkúrom spojované a to – komunikácia, obchod, zmluvy, cestovanie. Nie je to o tom, aby ste si teraz dali do hlavy, že nič sa vám v tomto období v týchto smeroch nebude dariť. Ide o to, že je dobré netlačiť na pílu a nechať veci (pokiaľ to je možné) len voľne plynúť. Skôr sa teraz zamerajte na veci spojené s minulosťou. Prečítajte si znovu nejakú knižku, ozvite sa napríklad priateľom, s ktorými ste dlho neboli, môžete si tiež doma urobiť inventúru a veci nepotrebné a vám neslúžiace odstrániť.

A čím je dobre sa tento týždeň zaoberať pri práci na sebe samom?

Zvitok harmonických vzťahov

„ Milujem sám seba a všetky vzťahy, ktoré ma obklopujú. Viem, že moje vzťahy sú zrkadlom mňa samého, a že mi ukazujú, čo na sebe zmeniť mám, aby som naplnil môj Božský plán.

Som si vedomý toho, že láskyplný vzťah dáva mojej duši silu a povzbudzuje moje prebudenie.

A preto vnímam všetky svoje vzťahy so svojím okolím. Vnímam energiu vzťahov so svojimi  rodinnými príslušníkmi, aj s tými, ktorí už zomreli. Vnímam vzťahy vo svojom pracovnom okolí, aj vzťahy zo škôlky alebo školy. Pozorujem vzťah so svojím partnerom, svojimi deťmi, aj sám so sebou, keď som sám a nie som obklopený nikým iným, iba sebou samým.

Uvedomujem si vzťah k Zemi, k planéte ako celku, k jednotlivým zvieracím druhom, k ríši rastlín a stromov. Pozorujem svoj vzťah s elementmi, s rôznymi formami energií, vrátane tých, ktorých sa moje JA ešte bojí. 

Vnímam, aký je môj vzťah k rôznym národnostným skupinám a k rôznym oblastiam na Zemi, k svetadielom, moriam, k miestu kde žijem a tvorím. Uvedomujem si môj vzťah k mojej národnosti, k svojej minulosti i k budúcnosti, ktorá ešte neexistuje.

Zisťujem, kde mám medzery vo svojich vzťahoch a tieto s láskou vypĺňam a v lásku ich premieňam. Každý vzťah je odrazom niektorej zložky môjho JA a ja viem, že tým svoje vzťahy urovnám a moje vnútro sa tak ukľudní. Prinesiem tak Zemi silnú vlnu mieru.

Pretože vo Vesmíre som mierom, ktorý zavlažuje túto Zem a svojim kľudom sa otváram toku svojej vlastnej sily. Stávam sa stále silnejším žiaričom na Zemi a ďakujem sám sebe za odvahu priznať si to a zmeniť sám seba.“

Význam tejto modlitby:

Je čas pozrieť sa na svoje vzťahy. V akom ste postavení vo svojom okolí? Ako vnímate a vidíte ostatných? Ako vidia a vnímajú ostatní vás? Ako vnímate iné národy, iné bytosti, iný svet vy? Ako sa staviate k názorom a postojom iných ľudí vy?……Jednoducho urobte si veľmi podrobnú inventúru vo svojich vzťahoch. Keď prídete na to, kde máte rezervy, zaradujte sa, pretože máte možnosť podieľať sa na oslobodení svojej duše zo starých, bolestivých pút. A to všetko v láske, ktorá je vám vlastná.

Afirmácia:

Akékoľvek vzťahy, ktoré sa ma dotýkajú, sú napravované k Božiemu zámeru. Som harmóniou sebe, aj svojmu okoliu.

Ak si poviete, že sa vás pre tento týždeň táto karta nedotýka a napriek tomu vám prišla do cesty, uverte, že neprišla vám do cesty náhodou. Premýšľajte a pátrajte ……….

Želám vám veľa šťastia a krásny, už jarný týždeň. Dokonca to vyzerá, že už aj slniečko sa na nás bude usmievať trochu viac……..

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk