Výklad kariet na týždeň od 26.2. - 4.3.2018

Anjel, archanjel, kráska

Zem je v procese transformácie, aby mohla prejsť na vyššiu frekvenciu. Patrí to k prirodzenému vývoju. Osobne som rada, že som sa narodila v tejto dobe, lebo sa dejú neskutočné veci a ja som pri tom. Frekvencia Zeme sa pomaly zvyšuje a je oveľa vyššia, ako pred desiatkami rokov. A preto mávame pocit, že všetko ubieha tak nejako príliš rýchlo. Ale – má to výhodu – umožňuje nám to rýchlejšie vyvíjať naše vedomie, pretože sa deje viac vecí v kratšom čase a naše myšlienky sa prejavujú rýchlejšie (a preto karty veľakrát v ostatnom čase nabádali k tomu, aby sme si dávali pozor na naše myšlienky).

Samota, žena, smútok, sama
http://www.thinkstockphotos.com/image/stock-photo-sad-woman-looking-trough-a-window-sitting-on/903395062/popup?sq=solitude/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank

Je to pre nás trošku ťažšie obdobie v tom, že sa tieto veci prejavujú na našich fyzických telách. Cítime sa unavení, sem tam frustrovaní, môžete pociťovať častejšie bolesti hlavy, pohybového ústrojenstva, jedným slovom – bolí vás celé telo a neviete prečo….Aj telo sa potrebuje s týmito energiami zharmonizovať……A  vedzte ešte jednu zásadnú vec – a to si dobre zapamätajte, že vo vyšších frekvenciách neexistuje žiadne zlo! A preto teraz tí, ktorí sú „na druhej strane“, ktorým vyhovuje pohybovať sa v nízkych energiách, snažia sa urobiť všetko pre to, aby Zem v tejto nízkej frekvencii udržali. Všemožným spôsobom sa snažia vo vás vyvolávať väčší a väčší strach, vymývajú vašu myseľ mediálnym bahnom, strašia ekonomickým kolapsom a podsúvajú informácie, ktoré nie sú pravdivé. Do vesmíru vysielajú rôzne sondy, nechávajú vybuchovať bomby, len aby narušili magnetické pole Zeme. JE TO VŠETKO VEDOMÁ MANIPULÁCIA!!!!

Zistili totiž, že populácia sa príliš rýchlo vyvíja a z toho majú obrovský strach. A preto aj chemtrails – aby ľudstvo ochorelo. A robia toho oveľa viac – chcú mať všetko pod kontrolou. JE TU VŠAK SILA, KTORÁ TO DOKÁŽE ZASTAVIŤ. A TOU JE DUCHOVNÁ ENERGIA! A vy viete, čo to znamená. Láska, porozumenie, odpustenie, úsmev, radosť, pokoj, šťastie…….je to jednoducho všetko, čo vo vás vyvoláva blažený, spokojný pocit. Prosím preto, sústreďujte svoju energiu smerom tam, kde sa cítite v rovnováhe. Viem, že nie vždy sa dá, ale premýšľajte, prehodnocujte niektoré svoje postoje – či sa možno nedá inak vnímať situáciu, v ktorej sa necítite komfortne. Lebo – ako viete, všetko sa nám deje pre niečo…..

Prežívame veľmi dôležité časy. A veľmi vzácne časy……je nám pomáhané svetelnými bytosťami tak veľmi! Keby ste len vedeli…….

Poprosila som aj o posolstvo pre vás od nich – od POSLOV SVETLA a tu je odpoveď:

Drahí, choďte do prírody a čerpajte silu, choďte do prírody a zbavujte sa negatívnej energie. Meditujte o tom, po čom túžite. Tam smerujte svoju silu. Sledujte svoje myšlienky a pocity a prípadne si ich aj zapisujte. Hovorte s anjelmi prírody, ktorí sú okolo vás. Požiadajte ich, aby vaše telo a auru očistili od akéhokoľvek stresu a strachu, ktorý ste vstrebali. 

Nachádzate sa práve v období jedného končiaceho životného cyklu. Nefunkčné odchádza, oslobodzujete sa od okov, ktoré vás ťažili. Nie je čas udržiavať niečo, čo vám už neslúži. Nie je čas na sebaľútosť, na ľútosť, ktorá nikomu neprospieva. Je už čas žiť flow – po prúde a spokojne. Nechajte, aby sa prejavovali vaše pocity a emócie, veľa blokov sa vám tak uvoľni. A nebojte sa poprosiť anjelov o pomoc, ak niečomu nebudete rozumieť alebo niečo nebudete zvládať. 

Posledný odkaz pre vás je úplne úžasný!!! To, po čom túžite, nastane už čoskoro. Nestrácajte preto trpezlivosť a nesnažte sa ani nič nasilu urýchliť (táto karta inak vychádza veľmi často). 

Je to jednoducho krása! A taký nech je aj váš týždeň ♥

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk