Výklad kariet na týždeň od 23.07.2018 do 29.07.2018

Hrob kvety.
Zdroj: Pexels.com

V tento čas vo mne rezonujú slová ako vypratať, upratať, vyčistiť. Kto ma dobre pozná vie, že nie som typ človeka, ktorý zhromažďuje nepotrebné veci. Akékoľvek. Ak nepoužívam, čokoľvek, tak to odo mňa odchádza. Buď darujem a veľakrát som tak niekoho potešila alebo vyhodím (a aj tam sa sem tam nájde niekto, komu sa veci hodia). Dokonca ani v pivnici nemám takmer nič. Jednoducho mám dni, kedy robím „inventúru“ toho, čo mi už neslúži a tak neukladám doma veci  len preto, že „možno sa to niekedy zíde“. 

Ešte stále si veľa ľudí  neuvedomuje, že ak má svoj priestor, v ktorom sa nachádza, precpaný „ničotou“ (vecami nepotrebnými), energia nemá kadiaľ prúdiť a za čas sa v byte môžu cítiť nedobre, sú unavení, bez nálady. Tak som premýšľala, prečo majú tí ľudia potrebu takto veci uchovávať a zhromažďovať. Prišli mi slová „strach z nedostatku“. Boja sa, že keby náááhodou – tak aby mali – na horšie časy. Niekto preto robí aj nenormálne potravinové zásoby a to sa mi zdá tiež nie celkom normálne. Dnes kúpite všetko a kedykoľvek.  Niekto tiež zhromažďuje peniaze – na horšie časy. Prosím, uvedomte si, že toto všetko je mŕtva energia. Pohyb znamená život, pohyb je energia, iba pohyb môže priniesť do vášho života nový vietor, novú energiu, novú chuť…..nie stojatá voda, ktorá za nejaký čas začne „kvasiť“ a smrdieť…… Uvedomte si, že sú to práve strachy, ktoré vás nútia veci zhromažďovať a držať pevne pri sebe. Sú to práve strachy, ktoré brzdia čistú a novú energiu, aby k vám prišla.

A ešte je tu jeden druh energie, ktorá nie je dobrá. Dary od ľudí, ktorí sú falošní, ktorí nám nie dobre želajú, ktorí sú nečestní a iba sa hrajú  na“priateľstvo“. Sama som všetky takéto „pozornosti lásky a priateľstva“ vyhodila. Aj keď niektoré kúsky sa mi naozaj páčili. Tie som dokonca ani nedarovala. Pre istotu.

Skúste sa zamyslieť, či nepotrebujete doma tiež niečo vypratať, aby k vám mohla prísť čerstvá, svieža energia. Nelipnite zbytočne. Sú to len veci. A platí to o energii na všetkých úrovniach.

A teraz karty pre tento týždeň. 

Usmiala som sa, keď som vybrala z balíčka  prvú kartu. Opäť totiž, ako takmer každý týždeň, súvisí s tým, čo som písala v úvode. Ustúpte a príde k vám pomoc. Ustúpte a nová energia vám dodá silu, odhodlanie. Ak si myslíte, že to nezvládnete sami, nebojte sa osloviť niekoho, kto sa v danej problematike vyzná. Prestaňte sa hrať na hrdinov, ktorí zvládnu všetko sami. (sama som pochopila dávnejšie, že to takto vôbec nefunguje a že potrebujem vedieť aj iný názor, či postoj – a to mi veľakrát otvorilo oči a dalo silu). Niekedy stačí pár slov a zistíte, kde ste sa zasekli alebo čo urobiť. Ono to má svoj význam, pretože karta „Pripraviť sa, pozor, teraz“ hovorí, že ste v období, kedy je správny čas na nové veci vo vašom živote. Všetko, čo cítite, že chcete urobiť, môžete – máte požehnanie zhora a je nad vami ochranný štít. Vždy si pri karte, ktorá má tento alebo podobný význam uvedomím, ako sme stále oklieštení strachmi. Tak dobre vieme, čo by sme chceli, tak nahlas piští naša duša, ale tie potvorské strachy!!!! Takže – hlboký nádych – ešte hlbší výdych, najlepšie ústami….a ide sa na vec! 

A už lepšie to ani skončiť nemohlo!!! Posledná karta z balíčka pre tieto dni, je karta Splnené priania. Nebudem písať, že je tu čas naozaj pre zázraky, pre to, aby sa vaše túžby a sny plnili, aj keď to tak je. Ale ak sa hlbšie zamyslíte, tie dni sú všetky dni v roku…..stačí, ak tomu s plnou vážnosťou uveríte. 

Takže, vážení – vyhoďte všetko nepotrebné z vášho života, dovoľte novej, okysličenej energii, aby vstúpila do vášho života, postavte sa na štart a iďte si plniť svoje túžby a priania! Veľmi vám držím palce.

S láskou a úctou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk