Výklad kariet na týždeň od 21.5. - 27.5.2018

Lúka, človek, muž,
www.pexels.com

Milí priatelia,

viackrát som hovorila, že žijeme vo veľmi výnimočnej dobe. Tí, čo sa viac zaujímajú o deje na vyššej úrovni, vedia, o čom píšem.

Celá naša planéta prechádza naozaj extrémnou zmenou, je v obrovskej transformačnej fáze. Poviem to trošku odbornejšie – prichádza na Zem veľa fotonickej energie, ktorá má na svedomí hlbokú zmenu, prebudenie. Čo je však na tejto zmene, aspoň z môjho pohľadu, veľmi silné, že rôzne globálne udalosti, či náboženské a spoločenské zmeny – veď sa len pozrite, čo všetko sa okolo nás deje, čo všetko vychádza na povrch, aké informácie, ako blbne počasie, sú pre nás veľmi očistné. A to na úrovni, aby deaktivovali a odstránili všetky tie elity a ich spojencov, ktorí sa stále snažia, aby temno malo svoje miesto medzi nami. Preto opäť zopakujem a napíšem to veľmi jednoducho – dôležitá je pravda, dôležité je nedávať už priestor tomu, čo nie je dobré, treba si „otvoriť ústa“. Kedysi platilo, že: Múdrejší ustúpi. Ja som si toto už dávnejšie dovolila opraviť: Múdrejší už nesmie ustúpiť. Dali sme veľký priestor blbcom a psychopatom a takto to dopadlo.

Dnes som mala obrovské nutkanie zobrať do ruky karty Poslov Svetla a preto dnešné odporúčanie pôjde od nich…….asi preto, lebo Svetlo potrebujeme ……

Nádherná Isabela ubezpečuje, že ak premýšľate nad nejakou zmenou vo svojom živote, vedzte, že ju môžete urobiť. Je tu čas nových začiatkov, nových projektov, nového a čistého vetra do vášho života. Nebojte sa svoje krídla roztiahnuť. Nedajte sa strachom stiahnuť. Výborné načasovanie na zmenu. Ste oveľa múdrejší, máte za sebou veľa cenných lekcií a práve teraz nastáva obdobie žatvy. Preto hlavu hore, smelo vykročte a pozorne počúvajte svoje srdce.

Nádherne na prvú kartu naväzuje druhá Zanna, ktorá nás ubezpečuje (ak máte niektorí ešte pochybnosti, či urobiť nejaký zásadný, rozhodujúci krok), že ste chránení pred všetkými druhmi zla. To najhoršie máte za sebou a môžete sa úplne uvoľniť a prestať sa báť. Tak toto je naozaj krásny odkaz!  Totiž bez ohľadu na to, čo sa vám dialo v minulosti, je vám teraz pomáhané obrovským spôsobom. Zanna vám pomáha uzdraviť vaše srdce od strachu, od deštruktívnych myšlienok – jednoducho je tu preto, aby vám pomohla nadobudnúť pocit bezpečia a aby vaša myseľ bola pokojná. Je chránený váš domov, vaša rodina, priatelia, blízki a aj miesto, kde pracujete. Môžete si byť istí, že nikde, kde sa pohybujete, nemá už priestor nízka energia. Uvoľnite sa, radujte sa, užívajte si život, slniečko, lásku vašich blízkych.

A aby sme nezabudli – žijú s nami aj úžasné tvory – zvieratká. Na tie upozorňuje posledná karta – Yvonne. Pomáhajte týmto láskavým a bezbranným stvoreniam, učte sa od nich, pretože veľmi dobre vedia, čo je bezpodmienečná láska. Tí, ktorí ste o svoje zvieracie lásky prišli, vedzte, že sú s vami stále ako anjeli strážni. Odkazujú vám, že sú šťastní, spokojní, hraví a plní lásky.

Buďte preto láskaví, usmiati, objímte toho, koho objať chcete…….želám vám  krásny týždeň.

S úctou a láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk