Výklad kariet na týždeň od 20. 8. do 26. 8. 2018

Horoskop

Ahojte, milí priatelia,

tak nám skončila retrográdna fáza Merkúra a neviem, ako vám, ale mne dal tentokrát riadne zabrať. Chvalabohu je to za mnou. Takže – čo nás čaká tento týždeň?

Môže sa zdať, že „lietate príliš vysoko“, že vaše zámery sú nereálne, neuskutočniteľné, ale nedajte sa odradiť. Práve vaše zámery vám pomáhajú smerovať na vašej ceste „hore“. Nedovoľte nikomu a ničomu, aby vás stiahol dole. Môžete sa stretnúť s reakciami, ktoré vám nepadnú dobre – žiarlivosť, či klopanie na čelo, že čo to vlastne chcete a kam to vlastne smerujete. Môže vás sem tam prepadnúť strach z toho, ako to všetko dopadne a či tá cesta, ktorou cítite, že chcete ísť, je naozaj tá správna. Čakáte, či hľadáte nejakú záruku. Uverte však s plnou vážnosťou, že každá situácia vo vašom živote sa o seba postará. Udržiavajte „iba“  (dala som „iba“ do úvodzoviek, lebo to iba býva práve väčšinou najťažšie) vnútorný mier a pokojnú myseľ……toto jediné sa od vás žiada. Aj keď to tak veľakrát nevyzerá, verte, že všetko je riadené vyššou múdrosťou. To, že nevidíte hneď výsledok neznamená, že sa nič nedeje.

Toto je to, čo nám stále nejde nejako pochopiť…….niečo si urputne želáme, trápime sa, že výsledok sa nedostavuje, myslíme na to dokola……..za prvé, ako už bolo veľakrát napísané, ten problém dusíme a nedovoľujeme tak Nebesiam, aby sa o to postarali a za druhé, unikajú nám krásne príležitosti. Preto je tu karta, ktorá hovorí, že napriek tomu, že nemáme dôkazy (ach tie dôkazy), že sa na našich prianiach pracuje, naše modlitby a prosby sú vypočuté a zodpovedané. VIERA, VIERA a opäť VIERA je to, čo sa máme učiť. Ak lipneme na nejakom prianí, znamená to, že neveríme, že sa môže splniť. Zaželajte si a stisnite pomyselný ENTER, ktorým vaše želanie odošlete hore……A …..dovoľte si prijímať…..tak hovorí posledná karta. Takže áno, je to tak – pustime to, čo chceme, aby sa dialo. Nechajme Nebesiam, aby sa o to postarali a prijímajme všetko krásne, čo nám medzitým príde do cesty.

Užívajte si teplé letné dni, zbierajte (rozumne) do zásoby vitamín D. Tekutiny pite rozumne, nie je dobré ani zbytočné nalievanie sa vodou. Je to ako s rastlinkou – keď ju prelejete, zhnije……takže – „přiměřeně“ aj s pitným režimom.

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk