Výklad kariet na týždeň od 19.3. - 25.3.2018

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča rodičom malých detí: Iba hodinu denne!
Svetová zdravotnícka organizácia odporúča rodičom malých detí: Iba hodinu denne! Thinkstock

Tak zvláštne veci sa dejú! Tí, čo ste citlivejší na energie, to veľmi dobre vnímate, ale aj vy sa možno sem tam pýtate: „Čo to chce byť?“ Nuž, Zem zdvíha svoje vibrácie………Spúšťa sa hlboká očista a vyvolá pre nás neznáme psychické stavy a krízy všade tam, kde je potrebná hlboká očista. Tieto vibrácie ovplyvnia každého človeka. Ľudia, ktorí sa pohybujú v nízkych vibráciách a ani s tým nejako nechcú nič robiť, budú prežívať ťažšie časy, lebo túto energiu nebudú vedieť zvládnuť a môže sa stať, že budú chorľavieť. Veľa ľudí bude nútených opustiť rôzne stereotypy, v ktorých žijú, veľa z nich príde o hmotný majetok a z informácií, ktoré sa ku mne dostali, tu zvláštnu úlohu budú hrať aj rôzne závislosti, z ktorých sa budeme musieť vymaniť. Dokonca aj tí, ktorí sú závislí na liekoch. Je dobré sa udržiavať v pozitívnych naladeniach alebo aspoň minimalizovať tie negatívne. Pracujte na sebe samých. Stále mi pri takejto vete príde na myseľ, ako nás karty veľmi dlhý čas na túto skutočnosť – buďte sami so sebou a vo svojom strede –upozorňovali. A je to tu!

Vyberiem pre vás ďalšiu transformačnú kartu pre tento týždeň. Na čo sa máme zamerať, k akému poznaniu máme dospieť, čo si máme v sebe vyriešiť.

Zvitok vnútorného dieťaťa

Objavujem v sebe dieťa, ktoré je mojou súčasťou a poznávam v ňom seba. Toto dieťa je odrazom mojich emócií, mojich životných zážitkov. Je základom môjho emočného stavu, mojich úspechov, vzťahov, práce, ktorá ma živí. Je pre mňa všetkým a ja mám radosť, že sa zo svojim vnútorným dieťaťom stretávam a moje srdce sa tak stáva kompletným.

Táto zložka osobnosti je súčasťou môjho JA, opäť ju prijímam, opäť prehlbujem kontakt so svojim vnútorným JA.  Obnovujem prerušené spojenie a nadväzujem znovu harmonický vzťah.

Odpúšťam si traumy, ktoré sa môjho detstva týkajú, a ktoré zranili moju krehkú dušu dieťaťa. Žiadam seba samého o vystúpenie zo vzorcov správania, ktoré s týmto zranením súvisia.

Dávam slobodu mojim detským emóciám, vraciam do svojho života radosť, nadšenie a smiech. Opúšťam prísnosť sám k sebe i k ostatným, Objavujem v sebe znova dušu dieťaťa a ladím sa s ňou na tón, ktorý spieva. Umožňujem, aby sa mi vrátila kreativita, snenie, ktoré je vždy odrazom Božského prúdu energií a moja duša ku mne cez moje detské sny vždy hovorila.

Dnes už viem, že keď si to budem želať, svoje detské sny v láske naplním.

Moje vnútorné dieťa sa uzdravuje na všetkých úrovniach a moje vnútro zapĺňa láska k všetkým deťom sveta. Som dospelý so srdcom dieťaťa, ktorý vie, ako detskými  snami zmeniť v lásku tento svet. Som dieťa Zeme, dieťa hviezd, vzostupu planéty, ktorú milujem.

Význam tejto modlitby:

Zamyslite sa nad tým, čo nemáte na sebe radi, čo sa vám na vás nepáči a či to naozaj nesúvisí s detstvom. Pozrite sa svojim vnútorným zrakom na svoje vnútorné dieťa – ako vyzerá? Je šťastné, veselé, hravé, zvedavé, či kreatívne? Vypočuj si jeho želania, jeho trápenia, jeho príbeh. Opýtaj sa ho, či niečo skrýva a čo ti chce ukázať. Má pre teba veľa návodov, ako môžeš vylepšiť svoj život a smerovať ho k radosti, šťastiu a k svojmu určeniu. Tvoje vnútorné dieťa môže vlastniť bohatú zbierku rôznych traum a negatívnych zážitkov. Pamätá si totiž všetko, čo sa vrylo do pamäti emócií. Pokiaľ neboli riadne vysvetlené a pochopené, stáva sa z nich tlejúca sopka. Tá vybuchuje v okamihoch, ktoré sa energeticky podobajú nespracovaným témam. Možno práve tu nájdeš odpoveď pre svoju náladovosť alebo svoje reakcie, ktoré aj teba samého možno niekedy prekvapia.

Krásny týždeň plný úžasných zážitkov, priatelia.

S láskou Inka ♥

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk