Výklad kariet na týždeň od 14.5. - 20.5.2018

Balóniky
www.pexels.com

Poďme byť šťastní tento týždeň, pretože potrebujeme nabrať veľa sily, nový vietor do plachiet. Ide totiž o to, že nás čaká niečo – dôležité.

Tak to nejako pociťujem aj ja – rozhodla som sa urobiť zmeny v živote. Pozorujte veľmi pozorne, čo sa vám a okolo vás deje. Pozorujte vaše myšlienky a aké situácie vám prichádzajú do života v tomto čase. Tie sú totiž akoby „barličkami“, dávajú vám totiž možnosť uvidieť veci, ktoré bežne nevidíte. Môžete tak zaznamenať veľa, pre vás potrebných, informácií, ktoré vás navedú k niečomu veľmi zásadnému. Naozaj sa zamerajte na TU a TERAZ, pretože nastávajúce dni vás akoby budú pripravovať na niečo, na čo ste už dlho čakali. Je možné, že sa vám to, čo budete cítiť ako pre vás správne, bude zdať divné, neuveriteľné, nezvládnuteľné, ale nedajte sa odradiť. Spomeňte si na to, keď ste ako deti nepremýšľali nad tým, či je niečo nebezpečné, nedosiahnuteľné – jednoducho ste do toho išli a hľadali ste spôsob, ako to zvládnuť, či dokázať. A presne o tom sú nasledujúce dni. Na čo však upozorňujem – nerozhodujte sa pod strachom alebo pod akýmkoľvek tlakom. To totiž nie je to správne. Nebolo by to totiž  o tom, čo chcete – robili by ste také rozhodnutie v rozpore s tým, čo cíti vaša dušička.

A teraz čo nám k tomu povedia úžasné karty Markéty Selinijany Steskalovej – Zvitky tvojej múdrosti:

A je to tu! To, čo sa nám deje, je IBA O NÁS – ZVITOK ZODPOVEDNOSTI. Ak sa nám v niečom nedarí, zvyčajne hľadáme chybu všade možne, len nie v sebe. Nech sú to vzťahy, hojnosť, úspech alebo život ako taký. A tak je pritom dôležité, aby sme si uvedomili, že hlavným tvorcom nášho života sme iba MY SAMI.Môže za to nezdravé sebavedomie a vnútorné nastavenie. Pre veľa ľudí sú tieto slová niečo ako „bla, bla, bla“……. sama som si však uvedomila, že je v tom veľa pravdy. Prijať zodpovednosť za to, čím sme si prešli, odpustiť minulosti, prijať aj svoje slabé stránky – to je veľmi dôležité. Pochopiť, že som to naozaj IBA JA, kto si píše scenár knihy života. Preto nás táto karta vyzýva, aby sme si prešli oblasti života, kde sme vlastnú zodpovednosť prehodili na niekoho iného. Ak sa naučíme prevziať ju naplno, navýši sa tak aj naša osobná vibrácia.

„Rozširujem svoje vedomie o detaily toho, čo zodpovednosť znamená.

Chápem a prijímam ju čím ďalej tým viac. Dnes už viem, že všetko, čo prežívam, súvisí s prijatím toho, kým som a čo na Zemi robiť mám. Prijímam teda plnú zodpovednosť za svoje bytie na Zemi, za celú svoju minulosť a každú myšlienku, ktorú vyšlem zo svojho vnútra.

Prijímam zodpovednosť za všetky svoje prežitky, za energie, s ktorými sa stretávam.

Prijímam zodpovednosť za svoje vzťahy, ktoré si volím a vždy som si volil(a).

Prijímam zodpovednosť za svoje podvedomie a za všetko, čo vysiela.

Prijímam zodpovednosť za svoj zdravotný stav, za to, čím svoje svetlo živím a čo mu dožičím.

Som si vedomý (á) toho, že len ja som ten (tá), kto o svojom JA rozhoduje a pokiaľ v niektorej oblasti svojho Bytia nie som v súlade so sebou samým, potom hľadám odpovede vo svojom vnútri a plnú zodpovednosť za vnútorné boje prijímam. Prijímam zodpovednosť za všetky svoje vnútorné zranenia. Za to, ako pracujem so svojimi schopnosťami a energiou. Beriem si späť svoju zodpovednosť, ktorej som sa kedysi vzdal (a) a viem, že len s plnou zodpovednosťou môže moje JA zahájiť proces liečenia a ja môžem napraviť to, čo ma v mojom vnútri ťaží.

Zodpovednosť ma vedie cestou Svetla a slobody a cítim, že život v zodpovednosti vlastného JA je oveľa jednoduchší, než s hľadaním viny niekde vo vnútri duality.“

Ťahalo ma to však ešte vybrať pre vás kartu z Anjelských kariet a ukázali sa mi dve: UZDRAVENIE a NOVÉ ZAČIATKY. Toto jednoducho nenaplánujete. Pracujte na vnútornom uzdravení, tak sa vám ponúkajú do života nové príležitosti a skúsenosti. Jednoducho KRÁSA!

Nech je tento týždeň pre vás nádherný, usmiaty a pokojný. S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk