Výklad kariet na týždeň od 11.6. - 17.6.2018

krásna žena a vodopád
ww.pexels.com

Milí priatelia!

Je stále veľa tých, ktorí denne doslova bojujete so starou energiou, v ktorej sú zahrnuté rôzne programy, a ktoré vám už vôbec neslúžia. Sú to rôzne zvyky, strachy, predpojatosti a  nejde vám odpútať sa od nich. Lenže – je tu čas na to, aby ste sa už začali týchto programov zbavovať. Je to pre tento čas a pre ďalšie fungovanie planéty veľmi dôležité. Môžete začať hneď od rána tým, že si sadnete na posteľ a poviete si, že váš deň, ktorý práve začína, je dňom radosti, že všetko, čo vám príde do cesty, vyriešite, môžete si doslova „nastaviť“, že dnes zažijete niečo, čo vás veľmi poteší. Zatvorte oči a predstavujte si to. Predstavujte si, ako sa zatvárite (aj keď vôbec netušíte o aké prekvapenie ide), predstavte si tú eufóriu, to vzrušenie, ktoré pri tom nastane. Ak sa totiž toto naučíte, lebo sa to určite dá (veď sa len pozrite, ako ste sa naučili báť, neriešiť, ustupovať) začnete fungovať na úplne inej energii.

Prosím uvedomte si, že VŠETKO si naozaj tvoríte vy sami.

Sama som pred rokom zažila veľmi ťažkú situáciu, dokonca fakt  existenčnú, ale dokola som si opakovala, že viem, že riešenie určite existuje a že to zvládnem. A aj sa tak stalo. Ale veď vy to veľmi dobre viete, že to je všetko iba vo vašej hlave, akurát tá realizácia sem tam uniká. No a na to už nie je čas.  Vysvetlím to úplne laicky: Aby nastali zmeny, po ktorých tak veľmi spoločne túžime, je potrebné, aby sme zmenili našu energetickú vibráciu. Potrebujeme ju poriadne vyšvihnúť hore a tento náš energetický „odtlačok“ veľmi ovplyvňuje vedomie, ktoré skutočne fyzicky mení svet. Znova apelujem – nedávajte sa sťahovať dolu akýmikoľvek médiami a informáciami, ktoré poskytujú. Veľmi selektujte to, čo k vám prichádza. Skúste to šíriť aj ďalej. Nie násilne a nadávaním na médiá a zapájaním sa do rôznych diskusií, ktoré vznikajú účelovo a účelovo sú tam nasadení diskutujúci  (lebo to by ste iba podporovali ich silu), ale poukazujte skôr na to, ako vám toto nesledovanie vyčistilo hlavu. 

Buďte láskaví, trpezliví, milujúci, rozdávajte úsmev a pohladenie – šírte svetlo, tak potrebné pre nás všetkých. Posielajte silu aj našej drahej planéte, ktorá má s nami obrovskú trpezlivosť. Vlastný príklad je najlepšia cesta….. 

Pre tento týždeň je vám odporúčané, aby ste si urobili inventúru vo svojich očakávaniach. Čo očakávate dnes, zajtra, o mesiac? Pretože práve vaše očakávania sú semienkami vašich zámerov a tak sa bude diať. Karta vyslovene hovorí: postarajte sa o to, aby vaše myšlienky a pocity odrážali vaše skutočné zámery. Keď sa totiž bude vo vašom živote diať to, čo chcete, s čím súzniete, odrazí sa to nielen na vašom živote, ale na živote všetkých ľudí vo vašom živote.

A opäť neuveriteľne nadväzuje na prvú kartu druhá, ktorá hovorí – premýšľajte o tom, čo chcete a nie o tom, čo nechcete. Venujte svoju energiu zmysluplne, nevyčerpávajte sa tým, čo vám prekáža, s čím nesúhlasíte. Veľakrát si spomeniem na malé deti. Ak niečo chcú, ich naozaj nezaujíma, že naše ego nám vraví, že to nejde. Oni jednoducho hľadajú stále spôsob, ako to dosiahnuť.

Sústreďte sa preto pozorne na to, čo vám je blízke, čo s vami rezonuje, v čom sa cítite dobre. Chce to naozaj sústredenie, chce to nebáť sa ísť za tým,  po čom túžime. Verte, že viem, k čomu sme všetci vyzývaní. Zažívam si to tiež. A viem aj, aké je to úžasné, keď prekročíte ten svoj tieň, strach, to obmedzenie, ktoré vás drží. Je to nesmierne oslobodzujúce a úžasné!!!!  Želám vám nádherný týždeň.

S ♥ Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk