Výklad kariet na týždeň od 11.12. – 17.12.2017

Vianoce
Pexels

Druhá adventná nedeľa je tu a Vianoce sa blížia míľovými krokmi. Už som upiekla nejaké tie koláčiky, ale len tak symbolicky. Nemám rada nezmyselné množstvá jedla na stoloch len preto, že sú Vianoce.

Premýšľali ste niekedy nad tým, s kým by ste sa podelili s jedlom a s koláčikmi? Čo tak urobiť niekomu, kto si nemôže dovoliť mať plno na stole, radosť? Je to veľká škoda, že ľudia dokážu byť k sebe ľudskí iba počas týchto dní. Poďme to zmeniť a zotrvajme v tejto energii čo najdlhšie a skúsme naozaj niekoho obdarovať týmto spôsobom.

Opäť sa mi pýtajú do ruky karty anjelov, ale to je asi, vzhľadom na predvianočný čas, pochopiteľné.

Anjeli vám hovoria, že život beriete príliš vážne, príliš zodpovedne. Zabudli ste na svoje vnútorné dieťa, ktoré kdesi tam vo vašom vnútri plače a cíti sa osamelé. Cítia vašu potrebu sa „hrať, „blbnúť“, urobiť niečo šialené. Využite preto každú možnosť, ktorá sa vám ponúka. Či sú to vaše vlastné  deti, vnúčatá, ale kľudne môžete využiť aj to, že máte napríklad psíka alebo mačičku. Aj tí sú hraví a vedia vám pripraviť toľko radosti! Potrebujete túto energiu! Nehovorte si dokola – „nemám na to čas“. Nič vám v živote neujde! Pochopte, že všetko, čo máte zažiť, zažijete! Ani neumytý riad, či nepožehlená bielizeň vám neujde a verte, že svet sa nezrúti, keď nebude upratané ihneď. Sami si vnucujete rôzne pocity, ktorými sa potom okliešťujete a ktoré vás zaťažujú. Ak môžete, rozdeľte prácu členom rodiny. Máte právo mať čas pre seba!

Hovorí o tom aj ďalšia karta, ktorá vás  nabáda pustiť zo svojho života všetko, čo vám už neslúži a čo nie je autentické. Patria sem aj všetky vaše aktivity, ktoré neodrážajú vaše vyššie zámery. Ak by ste sa pýtali, ako to rozoznáte, nuž veľmi jednoducho. Sami totiž cítite, s čím súzniete a s čím nie. Ak vo vašom živote niečo nefunguje, odovzdajte to Bohu a anjelom. Nedržte sa toho za každú cenu. Zbytočne tak potom prosíte o vyriešenie. Nemôže sa totiž vyriešiť niečo, čo máte „pod zámkom“. A verte, že ak to pustíte, potom sa len veci začnú hýbať, až nebudete veriť vlastným očiam. Stretávajte sa s ľuďmi, ktorí sú vášmu srdcu blízki, nájdite si čas na posedenie s priateľmi. Tu dávajte energiu iba tam, kde je vyvážená a vyrovnaná. Neživte priateľstvá nasilu. Aj to je vaša energia. Jednoducho – tak to funguje. Stretávame na svojej ceste ľudí, ktorí sú pri nás iba na chvíľu. Splní sa vzájomné poslanie a hotovo. Znie to pre niekoho možno tvrdo, ale je to tak. Ak ste sa posunuli na svojej ceste, v duchovnom raste, v pochopení a poznaní, čakajú vás noví priatelia, ktorí zrkadlia vaše záujmy a ambície. Dajte im preto zelenú. Všímajte si znamenia, ktorými vám anjeli ukazujú cestu, ktorými vám posielajú odpovede na vaše otázky. Verte, že vás počúvajú veľmi pozorne. Tak to robte aj vy.

Milí moji, udržte svoju myseľ v pokoji, nedajte sa strhávať do energie zhonu a šialenstva. Veď Vianoce sú sviatky pokoja.

Mám vás rada ♥

S láskou a úctou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk