Výklad kariet na týždeň od 09.07. - 15.07.2018

úsmev, žena
pexels.com

Milí priatelia, sme stále vyzývaní k akcii. Môžete mať pocit, že už nevládzete, že nevidíte žiadne svetlo na konci tunela. Ste skúšaní a letné mesiace budú pre vás odpoveďami. Opakujem to stále dokola, ale – pracujte so svojimi určitými postojmi, pracujte so svojimi mentálnymi programami, ktoré viete, že nie sú pre vás dobré. Je čas, veľmi dobrý čas k tomu, aby ste vaše „výhybky“ prehodili a ukotvili tak v sebe to nové, krásne, pre vás prospešné. NIKTO PRED NIČÍM NEUTEČIE. A každý si volí, či sa zrúti do priepasti alebo jeho život naberie krásny rozmer. Všetko prechádza zmenami, určite ste si všimli, že sa dejú veci na všetkých úrovniach.

Všimla som si, že veľa ľudí dáva stále energiu tomu, čo zmeniť nemôže a nevie. Preto zopakujem: Venujte svoj čas a energiu iba tomu, čo zmeniť môžete a viete. V prvom rade však pracujte so sebou samými. Stále je čo vylaďovať. Hľadajte odpovede nie vo svojej mysli, ale vo svojej duši. Ostatné obdobie ma naučilo, že všetko, čo nerezonuje s mojou dušou, aj tak buď dopadne nie dobre alebo skončí. Jednoducho neutlačím nič proti prúdu, nič, čo nie je v súlade s mojou dušou. Skúste neodporovať, plávajte na vlne po prúde a nie proti. Možno na tej ceste stratíte niečo, čo budete ťažšie znášať a nebudete chápať prečo. Ale veľakrát sa nechceme zbaviť niečoho, čo vieme, že nás vyčerpáva, len zo zvyku. Alebo nejako zvláštne lipneme na niečom, pre čo ani vlastne nemáme vysvetlenie. Možno to niečo, vám poskytuje nejaký komfort, ale v podstate to pre vás ani komfort nie je. Popremýšľajte nad tým.

Stále si pri všetkom uvedomujte, že je to váš život a vaše rozhodnutia a iba vy si tvoríte vašu realitu.

Bolo mi raz povedané: „To, čo odmietaš, bude veľkou silou tlačené do tvojho života“. Pochopila som to tak, že to preto, aby som to zažila. Ufff……takže, mám čo robiť aj ja:-))) A tiež viem, prečo sa mi niečo vrúti vždy do života. Bolestivá realita nám krásne ukazuje, čo nemáme spracované – vyťahuje na povrch strachy a chyby, ktoré robíme. A ešte jedna poznámka: Každé „silné svetlo“ dokáže robiť zázraky tam, kde je odpustenie. Kde nie je láska, pravda, odpustenie, súcit, empatia prichádza pád a čierna diera…..

A k tomu úvodu vyšli nádherné karty:

Majte vieru. Každý máme nejaké sny, túžby, želania. Vyšleme ich do univerza a tam by to malo pre nás skončiť. Lenže – sme netrpezliví a dokola naliehame, aby sa plnilo všetko teraz a hneď. Táto karta preto hovorí: Pre svoje sny a túžby ste už urobili to, čo ste urobiť mali. Prosili ste a modlili sa za ne. Spoľahnite sa preto na to, že vo vesmíre je všetko božsky načasované a vždy k vám príde všetko v pravý čas. A v takej forme, aby to bolo pre vás to najlepšie. Preto uchovávajte si vieru, načúvajte božskému vedeniu a konajte v súlade s ním. Učí nás to veľkej trpezlivosti a k tomu, že nie všetko, čo si myslíme, že je pre nás dobré, pre nás dobré aj je. Viete, ako som to zistila? Ak som si želala niečo, s čím súznela aj moja duša, splnilo sa bleskove. Ak som chcela niečo, s čím som nebola veľmi stotožnená, ale videla som to ako cestu pre možno momentálne riešenie niečoho – mohla som ja čakať……preto sa učím hovoriť, že: „prosím o vyliečenie, vyriešenie tejto situácie tak, aby to pre mňa bolo čo najlepšie“.

Druhou kartou sa prihovára posol Svetla Francesca. Zbytočne sa pýtate, čo vás čaká ďalej. Je to totiž iba na vás. Ako sa VY ROZHODNETE! Do slepej uličky sa dostávate preto, lebo váhate, neviete sa rozhodnúť, ste príliš opatrní a nerozhodujete sa preto, lebo sa bojíte, že to, čo chcete, nebolo by správne rozhodnutie. Pritom to cítite celou svojou dušou. (Ale sme hlúpo naprogramovaní, že?) Berte to tak, že váš život, vaše túžby a sny, maľujete na plátno. Tiež, ako maliar, volíte si tému obrazu a tiež viete, čo chcete, aby bolo v popredí obrazu, čo má najviac upútať a čo bude len ako pozadie. Keď si to tak človek zoberie – ten život by vôbec nemusel byť ťažký, keby sme nemali vysekané ako do kameňa tie niektoré naše presvedčenia a vzorce.

Krásny týždeň, priatelia!

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk