Výklad kariet na týždeň od 06.08. - 12.08. 2018

týždenný horoskop
Zdroj: Pexels.com

Pozdravujem Vás, priatelia,

horúčavy dávajú riadne zabrať. Všetkým – ľuďom, zvieratkám, aj rastlinám. Pitný a kľudový režim je veľmi dôležitý pre tieto dni. Nezabúdajte na vtáčikov a dajte im na chladnejšie miesto misku s vodou, aby sa mohli prísť napiť. S mojimi dvomi havami chodíme v čase veľkých teplôt von na minimálny čas a snažím sa iba v tieni, pretože chodníky sú riadne rozpálené a dosahujú teploty, ktoré môžu zvieratám spôsobiť vážne popáleniny. Tak na to myslite a pomôžte tým, ktorí to sami nezvládnu.

Poďme na to, čo nám je odporúčané pre tento týždeň.

Vyzývaní sme k trpezlivosti, ktorá vraj ruže prináša. Ale hlavne, archanjel Jofiel touto kartou hovorí, že vaše sny sa uskutočňujú rýchlejšie, ako si myslíte. Nebuďte zameraní iba na to, čo chcete, lebo v tej chvíli si dávate klapky na oči a prestávate vnímať všetko krásne okolo vás. Spomaľte a uvedomte si všetku tú krásu! Vychutnávajte si každý okamih a nespájajte svoje šťastie s nejakým budúcim cieľom. Ako ja zvyknem hovoriť – nepodmieňujte svoje šťastie a spokojnosť niekým alebo niečím, pretože potom nebudete spokojní nikdy.

Je obdobie obrovských zmien na všetkých úrovniach. Vnímajte ich, preciťujte, všímajte si aj naďalej svoje myšlienky a pocity, nájdete tam odpovede na vaše prosby a modlitby. Viem, že sa opakujem, ale tak stále vychádzajú karty, stále vám je toto posolstvo odovzdávané. To znamená, že stále nie ste dosť pozorní a všímaví. Vaše myšlienky sú teraz naladené na vysoké frekvencie a sú dôveryhodným zdrojom inšpirácie pre vás. Práve teraz ste na túto Božskú múdrosť napojení, preto je dôležité si určité vaše pocity zaznamenávať. A uvidíte, čo z tej skladačky z viet nakoniec vytvoríte!

Posledná karta je priam famózna a ja osobne ju milujem! Je to karta Víťazstvo.  Buďte v pokoji a v kľude, neznásilňujte vesmír, netlačte na pílu – prijímajte a o všetko bude postarané. Zamerajte sa na prítomný okamih……Niekto povie, že je to fráza, ale vôbec nie. Ľudia nežijú v prítomnosti, riešia blbosti a nepodstatné veci, energiu míňajú na to, čo neovplyvnia alebo nie je vôbec ich problém, vidia triesky v oku suseda, ale nevidia brvno v tom svojom. Žite tak, ako keby ste si ľahli do krásneho horského potôčika a ten vás unášal po prúde k cieľu…….

Mám vás veľmi rada, milovaní a ďakujem za to, že ste…….

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk