Výklad kariet na týždeň od 12.3. do 18.3.2018

žena, beauty, výklad
Thinkstock

Milí priatelia,

Energia je zdrojom všetkého. A môžete použiť túto duchovnú energiu pre vytvorenie vašej reality. V skutočnosti to robíte, ale nevedome a spolu s negatívnymi myšlienkovými vzorcami, ako sú strach a nenávisť. Viete si predstaviť, čo by sa stalo, keby ľudia vedome používali energiu kozmu so zameraním sa na univerzálnu lásku? Rozvinulo by sa vaše vedomie a zlepšila by sa kvalita vášho života. Ale nejde tu o „skreslenú“ lásku, ktorá je používaná v náboženstvách, či vzťahoch. Ide o naozajstnú, univerzálnu, čistú Lásku – silu duchovného Svetla. Taká láska je úplne o inej energii – udrží vaše telo čisté a vy si už nič iné želať nebudete, iba aby ste si udržali túto vysokú energiu.

Aby som trochu tieto slová vysvetlila – lásku v našom, bežnom živote stále niečím podmieňujeme. A ak sa podmienky neplnia, sme rozčarovaní a považujeme to za zradu, nelásku a veci podobné. Bezpodmienečnej láske sa učím aj ja a je to niekedy naozaj pre mňa vyčerpávajúce, ale keď sa hlbšie zamyslím, fakt nie je namieste dávať podmienky. Učí ma to brať ľudí a situácie také, aké sú. Ak sa mi to pri nejakej situácii podarí, cítim príval energie, preto slová – „budete si chcieť tú energiu udržať“, sú veľkou pravdou.

A má to ešte taký „bonus“ navyše. Tak nejako prirodzene si budete želať už len harmóniu, budete sa vyhýbať agresivite, negatívnym ľuďom. Nebudete sa v nízkych energiách cítiť komfortne a budete stále hľadať niečo „vyššie“. Tu veľmi dobre viem, o čom píšem……

Dnes beriem do rúk veľmi vzácne karty – sú to karty transformačné – veľmi múdre a budem ich v súčasnej dobe pre vás používať. Týždenne pre vás vyberiem jednu a tú si budete rozmieňať na drobné počas celého týždňa. Hneď na začiatku, ako si prečítate jej posolstvo, môže sa vám zdať, že vás sa to netýka……..ale…..premýšľajte….a verte, že prídete na to, že to je práve naopak.

A hneď prvá – teda…..až sa mi ťažko dýcha…….vystihla totiž problém súčasnosti a tým je vzájomná komunikácia.

Tento týždeň je pre vás dôležité opakovať si modlitbu:

Uvedomujem si svoju 5.čakru. Je výstupom mojich emócií, je centrom všetkých mojich prejavov. A ja priznávam, kde v tejto čakre moje bloky sú, a kde sám sebe prekážky pridávam. Uvedomujem si, že veľký podiel na tejto čakre nesú emócie s mojimi slovami spojené.

A je jedno, či boli vyslovené alebo len v mysli stvorené. Priznávam, že tieto slová mohli zraniť, že tieto slová mohli zraňujúcimi byť a RUŠÍM všetko to, čo mohli tieto slová spôsobiť. Prosím o nápravu u seba, aj u tých, komu som slovami, či myšlienkami ublížil a žiadam o odpustenie všetkých, koho sa dotkli moje emočné prejavy a spôsobili mu akúkoľvek formu ublíženia. Uvedomujem si, že sám seba trestám aj keď len v myšlienkach a každý tento trest teraz láske odovzdávam.

Láskou sa mení na vibráciu, ktorá mi je vlastná a tak ozdravujem prejavy svoje, ktoré sa môžu niesť vo vibrácii novej, láskavej a prívetivej. Ako mne samému, tak aj všetkému a všetkým, k svetu okolo, i k všetkým bytostiam.

Opúšťam strachy, ktoré moju kreativitu prejavu blokujú, a prijímam späť schopnosti, ktoré moje prejavy rozširujú. S radosťou tak objavujem nový svet, ktorý je naplnený činnosťou z detských rokov.

Moja čakra sa uzdravuje a nové vibrácie dostáva, moje schopnosti sa rozširujú a ja s nimi v mieri zostávam.

Vaša piata čakra vás vyzýva, aby ste sa zamerali na to, čo ju oslabuje a zmenili ste svoj spôsob vyjadrovania. Aby ste ho povýšili na vyššiu formu lásky. Možno potrebujete zmeniť aj spôsob, akým premýšľate a oslovujete samých seba. Možno máte zo svojho slovníka vynechať slová, ktoré oslabujú vašu auru a auru iných narúšajú alebo rozbíjajú. Alebo sa máte naučiť kreatívne vyjadrovať svoje činnosti, ktoré vás bavili v detstve, ale v dospelosti na ne nenachádzate čas. Piata čakra k vám prehovára….počúvajte ju. Keď je táto čakra v neharmónii, je buď nadradený váš rozum a vedie to k záťaži, kedy príliš premýšľate nad svojim životom, rozoberáte zbytočne všetko, vyslovene veci pitvete alebo je nadradené vaše srdce, potom ste príliš precitlivený a emočne nevyrovnaný.

Premýšľajte….máte na to celý ostatný týždeň………

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk