Výklad kariet na dni od 05.07. - 08.07.2018

týždenný horoskop
Thinkstock

Posledná časť výkladu, ktorý pre vás zostavila Inka Nemezis.

Dvakrát mi vypadla karta pri miešaní, ktorá už dnes vyšla, dvakrát som ju vrátila do balíčka. Po tretíkrát doslova vyletela, tak sem teda určite patrí znova….„Buďte k sebe milí a vľúdni“. Tentokrát mi však ide ešte k nej táto informácia. „Snažíte sa byť milí, vľúdni, snažíte sa, aby sa ľudia vo vašej prítomnosti cítili dobre. Snažíte sa byť v harmónii, aj to chvíľu ide, ale príde čas, kedy znovu spadnete. A preto – s plnou vážnosťou sa zamyslite nad tým, či ste k sebe milí a vľúdni, pretože to tak nie je. Nejde vám láska k vám samým od srdca. Je to iba nejaké chcenie, ale nie je to to pravé orechové. Píšte si vaše pocity, píšte si o vašich emóciách na papier. Je to veľmi dobrá pomôcka pre vás. Zapisujte si svoje myšlienky.“

A karta Priateľstvo. Vráťme sa do doby, kedy kamaráti mali na seba čas. Trávili spolu čas. Dnes je to o: „niekedy sa ozvem“,  „vieš čo, mám toho tak veľa“, „nestíham nič“….. Zastavme sa…..a uvedomme si, že my sme pánmi nášho času!

Všimla som si, že už dlhší čas vychádzajú karty o tom, ako si máme odpočinúť, ako sa máme zahĺbiť do svojho vnútra, nabrať energiu pre seba, prečistiť organizmus, prečistiť energetické centrá, dať sa do harmónie a vnútorného kľudu. Nie je tu efekt „wau“, ktorý niektorí možno od výkladu očakávajú. Myslím si však, že tieto posolstvá sú pre nás všetkých veľmi hodnotné. Sme nabádaní, aby sme to „wau“ hľadali v sebe. Lebo práve tam je skryté.

Krásne prvé prázdninové dni vám želám. Buďte opatrní pri búrkach, nepodceňujte ich, pretože blesky sú veľmi nebezpečné a nabrali na sile. Neriskujte zbytočne. Príroda nám totiž trošku viac bude klopať po hlave za to, čo sme jej spôsobili. Najbezpečnejšie je Slovensko, Česko, Chorvátsko.

S veľkou úctou a nekonečnou láskou Inka ♥

Výklad zostavila Inka Nemezis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk