Vydaté, ako často snívame o milencoch?

žena sníva
Pixmac

Čo robiť, keď sa život nevyvíja podľa našich predstav? Mnohé z nás to riešia únikom do sveta snov. Prečo a ako často snívame o milencoch?

Začína to krásne. Nádherné zaľúbenie, ktoré vám dáva krídla, a zrazu je to všetko inak. Nastane každodennosť. Prejavy osobnosti našich polovičiek, na ktorých sme sa predtým zabávali, nám začínajú poriadne liezť na nervy. Vytáča vás jeho nevšímavosť? Jeho lenivosť a ľahostajnosť? Máte pocit, že stále viac dávate, ako dostávate? Tieto myšlienky dokážu poriadne nahlodať vaše sľuby vernosti a predsavzatia.

Ženy stále túžia po romantike

Našim svetom je láska. Mužovou láskou je svet. Preto toľko nedorozumení. Preto pozeráme romantické nekonečné seriály, trpíme spolu s hlavnými hrdinkami a v nádeji očakávame happy end. Jednoducho každá žena potrebuje cítiť, že je milovaná. Toho sa od našich drahých manželov mnohokrát časom nedočkáme. Chýbajúci pocit lásky nás často privádza na myšlienky o milencoch.

Neodolateľný kolega

Odrazu sa objavil vo vašom živote a nedá vám spávať? Predstavujete si, aké by to bolo s ním úžasné? Konečne niekto, kto si vás všíma a prejavuje pozornosť. A potom po príchode z práce kruto vytriezviete. Najmä pri pohľade na oddychujúceho manžela pred televízorom a v rukách držiaceho jeho „najlepšie priateľky“ – diaľkové ovládače. Ste opäť nohami na tvrdej zemi? Ak máte doma deti, radšej zostaňte len pri tých snoch. Nový muž by vám síce mohol priniesť nový príval radosti, ale často len na krátky okamih. Každý vzťah totiž býva zo začiatku nádherný a potom zovšednie a vyprchá ako otvorená fľaša minerálky.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk