Viete, čo je Loub job? Najnovší hit medzi celebritami!

Beauty, krása, móda a štýl, módne trendy, topánky
topánky shutterstock.com

Nie ste spokojné s tým ako vyzerajú vaše nohy v lodičkách? Nevyzerajú tak esteticky či štíhlo a dokonale ako tie celebritné. Niet sa čo čudovať! V šoubiznise je najväčšou novinkou v oblasti plastickej chirurgie tzv. „loub job, takže aj také „Kardashianky“, známe prekypujúcimi tvarmi, sa hrdia nôžkami ako majú modelky.

Za všetko môže Louboutin

Celodenné nosenie topánok s vysokými podpätkom je nesmierne nepohodlné a naše nohy nám to dajú okrem bolesti na známosť aj opuchom, takže nohy pôsobia akoby sa do lodičiek „narvali“ násilím a udržia sa v nich len tak tak.

Platí to hlavne pre lodičky ako sú povestné „louboutenky“, známe pre svoje zabijácky vysoké podpätky. Napriek tomu, že výšku podpätkov vyvažuje platforma, je celodenné nosenie veľmi nepohodlné a bolestivé. Ak vyznávate motto „pre krásu sa trpí“, budiš. Ale pre tie, ktoré nerady trpia, je tu procedúra, vďaka ktorej budete aj vo vysokých lodičkách chodiť ako v papučkách.

Galéria na podpätkoch, slávne obrazy sa dostali na lodičky

Čo je loub job?

Zmysel tohto kozmetického zákroku spočíva v pohodlí žien, ktoré či už kvôli práci, alebo vlastnému sebavedomiu chodia každý deň v topánkach na vysokých podpätkoch. Ich noha sa tak vykriví do neprirodzenej polohy a celú váhu tela nesie špička. Pri tejto procedúre vám do vankúšika pod prstami injekčne vstreknú kolagén, ktorý vám vystelie celú plochu nesúcu váhu tela. „Vankúšový“ efekt vydrží približne pol roka a stojí okolo 500 dolárov. Od minulého roku dopyt po tejto procedúre stúpol o 21% !

Injekcia
Shutterstock

Módny priemysel kladie čím ďalej, tým vyššie nároky na ženy a ich výzor, preto je otázkou času, kedy príde ďalšia prelomová novinka v oblasti plastickej chururgie.

Trápia vás opuchnuté nohy? Riešte to, kým nie je neskoro

Christian Louboutin

Louboutin sa narodil v Paríži. 7.1.1963. Pochádza zo štyroch detí a je jediným chlapcom. Pomohol ihličkovým podpätkom vrátit sa späť do módy. V roku 1990 a 2000 začal s projektovaním podpätkov s výškou 120 mm a viac. Jeho cieľ bol, aby žena vyzerala pekne a sexi, a aby nohy vyzerali čo najdlhšie. Jeho najväčším klientom je Danielle Steel, ktorá vlastní viac ako 6000 párov topánok.

Jeho topánky sú charakteristické hlavne červenou podrážkou a svojou extravagantnosťou.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk