Vianočná Premena Dámskej jazdy

Vianočná Premena redakcie Dámskej jazdy
Vianočná Premena redakcie Dámskej jazdy Dámskajazda.sk/Roman Skyba

Vaša redakcia si spravila svoju premenovú dámsku jazdu, a že sme to poriadne roztočili, posúďte sami.

Uf, že to majú modelky ozaj ťažké, sme sa na vlastnej koži presvedčili aj my a pár chvíľ uprostred horúčkovitého radostného očakávania Vianoc sa nám podarilo uchmatnúť i pre seba.

Čarodejník s nožnicami – Igor Novosad

Najskôr sa o našu premenu postaralo Štúdio Igora Novosada a zase sa potvrdilo, že vlasy sa stávajú korunou krásy najmä vďaka profesionálom.

A ako prebiehala najskôr naša vlasová premena?

Sandra – Niekoľko trikov s nožnicami, ktoré hairstylista Igor Novosad dokonalo ovláda, perfektne účes vylepšili.

Iveta – Aj v tomto prípade sa vlasy trochu skracovali a pod Igorovými rukami priam ožili. Splihnuté kadere tak získali objem a efekt bujnej hrivy.

Renáta – Opäť mali hlavné slovo nožnice. Skvelý strih dosiahol, že sa koruna krásy prevzdušnila a dokonalo zvýraznila črty tváre.

Heňa – Vďaka melíru prirodzene plavé vlasy dostali nádherný slnečný lesk.

Mili – V tomto prípade hairstylistka Veronika zo Štúdia Igora Novosada zvolila melír v pieskovom a popolavom tóne a vlasy skrátila.

Krásne odtiene melírov sa však dosiahli vďaka použitiu kvalitnej vlasovej kozmetiky L´OREAL.

Roman – Náš fotograf sa konečne postavil aj pred objektív a nechal si upraviť vlasy slušivým zostrihom.

Mejkap, ktorý robí z každej ženy hviezdu

O našu ďalšiu premenu sa postaralo Make-Up Studio EUROVEA. Správne nalíčená tvár pretvorí každú ženu na hollywoodsku celebritu. Presvedčili sme sa o tom aj my.

Sandra – Najskôr sa zakryli nedokonalosti, naniesol sa podkladový krém. Oči získali uhrančivý pohľad vďaka linke a šedým odtieňom s trblietkami. Dokonalý tvar pier sa zvýraznil červeným rúžom.

Iveta – Vizážistka Zuzka pretvorila športový typ na sexi dračicu. Mačací pohľad vyčarila výrazná očná linka, ktorú podčiarkli jemné odtiene šedej. Na pery sa použil rúž staroružovej farby.

Renáta – Purpurová dodala očiam nádhernú hĺbku a tajomnosť. Podobné odtiene purpurovej v kombinácii s jahodovou sa použili aj na pery.

Heňa – Medený odtieň sa orámoval šedou a prekryl žiarivou zlatistou farbou. Obočie sa upravilo ceruzkou. Pery zvýraznili sýtou ružovou.

Mili – Modrá farba očí vynikne najmä vďaka bronzovým a zlatým odtieňom. Pery sa orámovali ceruzkou. Naniesol sa výrazný červený rúž.

Štýlové nechty zo Salónu Olie

Krásne upravené nechty sú nevyhnutným doplnkom každej dámy. O ne sa postarali v Salóne Olie. Manikérky Romanka a Danka zvolili pre nás gélové nechty s prešperkovaným zdobením, ktoré bolo dokonalé. Luxusne upravené nechty pôsobili ako šperk.

Kráľovné vianočných večierkov

Po predchádzajúcich premenách nasledovalo fotenie v šatách módnej značky F&F. Na vlastnej koži sme sa presvedčili, že modelky to naozaj nemajú ľahké a strúhať pózy, v ktorých vyniknete, nie je vôbec jednoduché. No šaty od F&F vám dodajú potrebné sebavedomie a zažiarite (nielen) na každom vianočnom večierku.

Chcete byť aj Vy hviezdou? Neváhajte a zapojte sa do najbližšej súťaže o Premenu vizáže. Stojí to naozaj za to!

Šťastné a Veselé Vianoce vám praje redakcia Dámskej jazdy.

Redakcia DJ
redakcia Dámskej jazdy DJ/Roman Skyba

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk