Veľký horoskop na rok 2018 - Rok Zemského psa

Rok zemského psa

Kohúta na tróne vystrieda pes. Čo to pre nás všetkých znamená? 

V roku 2018 bude vládnuť Pes, ktorého povaha predstavuje ľudskosť, láskavosť a tendenciu byť kritický nielen voči sebe, ale aj iným. Každá jednotlivá osoba bude musieť kontrolovať vlastné správanie. Pes nebude tolerovať nečestnosť a klamstvá. Avšak rok 2018 bude podporovať každého, kto je ochotný bojovať čestne na ceste za úspechom a poskytne takýmto ľuďom mnoho príležitostí.

Pes je mimoriadne mierumilovný a humánny tvor. Tieto vlastnosti vytvoria základ pre najdôležitejšie trendy roku 2018. Naša planéta bude mať oveľa menej ozbrojených konfliktov a vojen. Pes bude nútiť najväčších nepriateľov, aby nastolili medzi sebou pokoj, a to nielen v medzinárodnom meradle, ale aj v individuálnom. V podmienkach, kde sa doslova všetko vyrieši mierovým spôsobom, bude oveľa pohodlnejšie žiť a pracovať, ako to bolo pred rokom. Pokoj a emočný komfort v roku 2018 povzbudí mnohých ľudí k tomu, aby sa zaoberali tvorivými koníčkami, prácou zameranou na sebarozvoj a prehodnotili svoje životné ideály. Pod vplyvom psa sa mnohí z nás zrieknu túžby po luxuse a naučia sa nájsť pozitíva v jednoduchých ľudských radostiach (vrátane lojálneho priateľstva). Práve pes symbolizuje verné priateľstvo. V roku 2018 bude znateľná ďalšia významná črta – tendencia ku kolektívnej aktivite. V dôsledku toho sa počas obdobia vlády psa organizuje mnoho tvorivých aliancií, obchodných partnerstiev a ďalších podobných spoluprác.

psí salón, psík, domáci maznáčik, šteňa, šteniatko, pes, zviera,
pes Thinkstock

Pes je úprimne potešený, ak má každý z nás dom, posteľ a príležitosť na dôstojný život. V roku 2018 sa objaví veľa nových pracovných miest, čo znamená, že vďaka psovi bude mať mnoho ľudí šancu uniknúť z nezamestnanosti. Ľudia, ktorí sa rozhodnú okamžite zmeniť svoju profesiu alebo sa budú chcieť vzdať práce s nízkou mzdou, budú mať tiež veľa šťastia. Pes oceňuje čestných ľudí, čo znamená, že každá príležitosť na úspech v roku 2018 bude založená výlučne na vysokej úrovni integrity.

Ľudia, ktorí sú zvyknutí uspieť nečestným spôsobom, budú v najbližších mesiacoch potrestaní. Pes ich núti hlboko prehodnotiť svoj postoj k životu. Vládca tohto roka bude takisto prísny voči každému, kto sa snaží získať prosperitu prostredníctvom rizikových obchodov. V roku 2018 je pravdepodobné, že riziká nebudú mať potrebný účinok a každý, kto sa vedome usiluje investovať svoj kapitál do rizikového podniku, by to mal mať na zreteli. Iba čestná práca, vykonaná poctivo do najjemnejších detailov, bude úspešná.

Najdôležitejšími oblasťami činnosti bude výroba priemyselných tovarov a výrobkov a sféra vzdelávania, vedy a výučby. Tí, ktorí obrátia svoj pohľad na zem, uvedomujúc si, že poľnohospodárstvo a chov hospodárskych zvierat nestratili svoj význam, ani nehovoriac. Počas vlády psa pribudne veľa nových súkromných farmárov. Niektorí poľnohospodári, ktorí práve začínajú, pôjdu tak ďaleko, že zjednotia celé spoločenstvo ľudí s rovnakými cieľmi. Pes bude podporovať kolektívnu prácu, a ak chcete, môžete získať dosť slušnú sumu. Všetko, čo sa dosiahne s veľkým úsilím, by malo byť uložené na osobitnom bankovom účte alebo investované do vašej firmy. V tomto prípade bude zisk naďalej rásť, dáva vám nádej na stabilné a pohodlné zajtrajšky.

Pes je verný tvor a vyžaduje to aj od svojho pána. Tým, že vytvoríte silné rodinné prostredie, podarí sa vám ho ochrániť pred zlými vplyvmi z vonku. Zradcovia, neverníci a klamári budú vládcom tohto roka kruto potrestaní (prostredníctvom dlhotrvajúcej izolácie). Naproti tomu páry, ktoré žijú v harmónii, sú k sebe verní a prežívajú vzájomnú vášeň, budú odmenené šťastím. V roku 2018 sa počne veľa detí z lásky a budú sa tešiť pevnému zdraviu. V tomto roku sa mnohým ľuďom podarí uniknúť z osamelosti. Preto je však potrebné otvoriť sa svetu. To neznamená, že potrebujete navštíviť všetky miesta, kde môžete stretnúť nezadaných príslušníkov opačného pohlavia. Cestujte, zmeňte miesta, ktoré navštevujete najčastejšie, tak spoznáte veľa nových ľudí a získate nové zážitky. Pes dá všetkým znameniam zverokruhu príležitosť stretnúť sa s láskou a táto láska bude prekvapujúco vášnivá.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk