Valentín praje bláznom

Adela a Viktor
Facebook

Adela sa zasnúbila dnes v priamom prenose! „Si blázon“, povedala Viktorovi šokovane. Áno, aj takéto prekvapenia prináša Valentín. Adela Banášóvá je ambasádorkou konferencie Umenie byť ženou od jej začiatku. Každý ročník je jej neoddeliteľnou súčasťou a nebude tomu inak ani 8. apríla v Bratislave.

Aj keď sa 14. Valentín spája skôr s citmi medzi zaľúbencami, má láska mnoho podôb. Jednou z nich je materská. Organizátorky konferencie Umenie byť ženou Bratislava 2017 preto prinášajú na jej štvrtý ročník naozaj exkluzívneho hosťa. Autorku publikácie „Vychovávame deti a rastieme s nimi“ NAOMI ALDORT. „Naomi šíri po svete ucelený koncept výchovy. My sa veľmi tešíme, že bude súčasťou našej konferencie pomocou online prenosu priamo z USA. Jej prednáška bude interaktívna a určite prinesie veľa odpovedí na otázky súvisiace s problematikou výchovy.“

Naomi.jpg
Naomi Aldort

Jedným z hightlightov konferencie bude bezpochyby aj prednáška psychiatričky, psychoterapeutky, a koučky, ktorá sa špecializuje predovšetkým na problematiku medziľudských vzťahov, párovú a rodinnú terapiu a psychosomatiku Jarmily Klímovej.  Program konferencie jej organizátorky Marcela Reisz a Alexandra Pevalová tiež kreujú s láskou. Je podľa nich veľmi dôležité, aby ženy v ten večer odchádzali z podujatia naplnené, otvorené novým výzvam a plné lásky k samým sebe, pretože iba tak môže žena odovzdávať šťastie a radosť svojim blízkym.

Jarmila Klímová
Jarmila Klímová

UMENIE BYŤ ŽENOU je interaktívna konferencia pre lepší svet v nás a vôkol nás. Jednodňové podujatie, ktoré sme vytvorili pre všetky ženy, ktoré túžia žiť spokojný, šťastný, radostný život v hojnosti a zdraví. V Bratislave sa tento rok bude konať štvrtý ročník a vo východnej metropole Slovenska na jeseň 2017 druhý. Konferenciu navštívilo už viac ako 3000 žien a ak by to kapacity dovoľovali, bezpochyby bude mať návštevnosť stúpajúcu tendenciu.

www.umeniebytzenou.sk

www.facebook.com/Umenie-byť-ženou

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk