Ukradli ste partnera inej? Váš vzťah môže skončiť takto!

Sex
thinkstockphotos

Pokiaľ ste partnera prebrali inej, je viac ako pravdepodobné, že váš terajší vzťah skončí rovnako. Zistite, prečo vzťahy s ukradnutým partnerom málokedy končia úspešne.

Čoraz častejší jav, kedy muž podľahne zvádzaniu inej ženy a opustí svoju partnerku. Viacero odborníkov sa však zhoduje v názore, že takýto vzťah je už vopred odsúdený k zániku a je to prehra pre obe strany, pre tú, čo „kradne“, aj pre tú, čo sa nechá „okradnúť“.

Vzťah plný neistôt

Dokázali by ste veriť človeku, ktorý bez problémov opustil niekoho, s kým žil v dlhodobom partnerstve a zradil jeho dôveru? Podľa odborníkov má takýto muž väčšie sklony k nevere, je málo oddaný a nespoľahlivý.

Postupne začne byť aj váš vzťah k nemu plný nedôvery a podozrenia. Sama ste predsa boli pri tom, keď svoju vtedajšiu partnerku podvádzal s vami. A tak, keď vám po čase zavolá, že sa musí zdržať v práci, prvé čo vás napadne je to, či vám skutočne vraví pravdu.

12 prekvapivých faktov o manželskej zrade

Ak muž partnerskú krízu rieši odchodom zo vzťahu, svedčí to o jeho nízkej vzťahovej inteligencii. V každom partnerstve sa objavia krízy a je na oboch partneroch, ako sa budú snažiť o ich riešenie. Muž, ktorý má tendenciu pri prvej kríze meniť jednu ženu za druhú, bude takýto proces opakovať a čoskoro nahradí aj tú novú.

Návrat do reality

Muži, ktorí odídu od rodiny kvôli novej partnerke, potom trpia pocitmi viny. Zároveň rozvodové konanie, vyrovnanie majetku či spor o deti môže byť psychicky aj emočne veľmi náročné.

Vtedy musí byť nová partnerka pre neho veľkou oporou. Zrazu si aj ona uvedomí, že už nemá po svojom boku charizmatického muža sršiaceho humorom, ale utrápeného a večne sa sťažujúceho chlapa. Niektoré partnerstvá tak môžu skončiť skôr, než začali.

4 znaky, že mu chýba milenka

Viac neverní pritom bývajú ľudia s nízkym sebavedomím. Takto si totiž dokazujú, že sú atraktívni, sexi a žiaduci. Avšak takéto sebavedomie rýchlo vyprchá a je potreba sa vydať na ďalší lov. Vtedy si to žena, ktorá ukradla muža, poriadne odskáče. Zostáva totiž sama a opustená.

Človek dokáže ovplyvniť to, do koho sa zamiluje. Ak nás nejaký človek priťahuje, buď sa mu zámerne vyhýbame alebo ho vyhľadávame. Pokiaľ máme stabilný vzťah, mali by sme sa takýmto situáciám zámerne vyvarovať, aby sme nemohli vzájomnú náklonnosť rozvíjať.

Preto netreba prijať pozvanie na kávu od ženatého sexy muža. Neprepadnete tak túžbe, ktorú neviete kontrolovať a vyhnete sa zbytočným komplikáciám.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk