Ukradli nahé fotky Jennifer Lawrence a ďalších sexi hviezd

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence SITA/AP

Oscarová herečka je rozhorčená a považuje to za ohavné narušenie súkromia.

Na internete sa objavili súkromné fotografie nahých speváčok a herečiek, akými sú napríklad Jennifer Lawrence, Kate Upton, Kirsten Dunst, Avril Lavigne, Cara Delevingne, Jenny McCarthy alebo Kaley Cuoco. Kompetentní sa domnievajú, že zábery získal prostredníctvom služby iCloud neznámy heker a následne ich zverejnil. Firma Apple, ktorá prevádzkuje spomínanú službu, sa ku kauze zatiaľ nevyjadrila. Ariana Grande alebo Victoria Justice vyhlásili, že ide o falzifikáty. Niektoré z uvedených žien však priznali, že na záberoch sú naozaj ony.

Zástupcovia americkej herečky Jennifer Lawrence plánujú podniknúť právne kroky. „Toto je ohavné narušenie súkromia. Kontaktovali sme úrady a zažalujeme každého, kto zverejnil ukradnuté fotografie Jennifer Lawrence,“ uviedol pre BBC Newsbeat hovorca 24-ročnej rodáčky z mesta Louisville v Kentucky.

Medzi ďalšie známe osobnosti, ktoré potvrdili pravosť záberov patrí napríklad Mary Elizabeth Winstead. Dvadsaťdeväťročná herečka napísala prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter, že fotografie spravila v minulosti spolu s manželom, no už dávno ich zmazala.

Celebrity, ktorých intímne fotky prenikli na verejnosť

Informácie pochádzajú z webstránky www.bbc.co.uk.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk