Tri otázky pre organizátora Prešporského bálu Vlada Vondráka

Gtf_0012.jpg
Foto: Prešporský bál

Hlavný organizátor a producent tohto významného spoločenského podujatia Dámskej jazde prezradil, čím je Bratislavský bál výnimočný.

Čím je významný tradičný Prešporský bál?

Jednou z jeho tradícií je uzatvárať plesovú a bálovú sezónu na Slovensku. Uskutočňuje sa v tradičnom bálovom priestore, ktorým je bratislavská Reduta. Pripomína všetky bálové tradície, ako je vítanie mladých dám a pánov v spoločnosti, ktorým hovoríme debutanti. Prešporský bál vďaka tanečnej škole  Jagermajster a  Elene Jágerskej, ktorá je jednou z členiek bálovej rady,  umožňuje na tejto veľkolepej scéne vstup aspoň symbolicky štrnástim párom mladých ľudí do spoločnosti dospelých. Sme nesmierne radi, že súčasťou bálu aj tento rok bude odovzdávanie ocenení Bratislavská čučoriedka. Rada Bratislavskej čučoriedky už pozná laureátov, ale samozrejme všetci návštevníci bálu ich ako prví spoznajú 8. februára.

Img_3525.jpg
Organizátor Prešporského bálu Vladimír Vondrák s manželkou, foto Miriam Šramová

Aký program čaká hostí počas večera?

Pripravených máme veľmi kvalitných účinkujúcich na troch scénach. Môžeme sa tešiť na vystúpenie Davida Kollera a jeho kapely i ďalších domácich aj zahraničných hudobných hostí. Hostí čaká tiež polnočné prekvapenie, ktoré nebudem prezrádzať. Hlavnú sálu v rytme valčíkov roztancujú Metropolitný orchester Bratislava a Orchester Pavla Zajáčka. Sme nesmierne radi, že medzi účinkujúcimi bude aj kapela MODUS Memory, Funny Fellows a tiež Cigánski diabli. O zábavu sa postará určite aj Silent Trio a DJ Flebo.

Gtf_0032.jpg
Foto: Prešporský bál

Na aké gastronomické špeciality sa môžu tešiť hostia Prešporského bálu? 

Gastronomické špeciality bude tento rok zabezpečovať cateringová spoločnosť BeCool Catering, ktorá určite pripraví lahodné pokrmy pre všetkých gurmánov.

Tento rok očakávame tradične 400 hostí. Bál má charitatívny rozmer. Hostia, ktorí sa ho zúčastnia, podporia aplikáciu AED (automatické externé defibrilátory). Sme tiež nesmierne radi, že záštitu nad podujatím prevzal župan bratislavskej samosprávy Juraj Droba a tiež, že vďaka tejto podpore a práci občianskeho združenia Šanca pre vaše srdce sa rozšíri počet defibrilátorov v Bratislave.

PREŠPORSKÝ BÁL 2020 

sa uskutoční
dátum: 8. február 2020 (sobota)
o 20.00 
historickej budove bratislavskej Reduty.
Vstupenky si môžete rezervovať na adrese rezervacie@presporskybal.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk