Tri otázky pre herečku Broňu Kováčikovú: Táto vec je moja absolútna priorita

Broňa Kováčiková
Zdroj foto: Dámska jazda/MM

Mladá talentovaná herečka, ktorá rozvírila hladinu aj v populárnom seriáli Panelák, prezradila Dámskej jazde čo to zo svojho súkromia.

Prečo práve herectvo?

Bola som už od malička vedená umeleckým smerom. Moja mamina je učiteľka tanca, takže najskôr som chodila na tanec. K tomu sa pridal klavír, hudobná teória a neskôr spev. Herectvo bolo až úplne posledné. Najskôr som nastúpila na Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej, neskôr na dramatické konzervatórium, a tam som sa prvýkrát stretla s herectvom. Potom moja cesta pokračovala na VŠMU.

Čo považujete za svoj najväčší životný úspech? A naopak omyl?

Je ich viac. Za úspech považujem aj to, že som sa vôbec na VŠMU dostala, pretože z toho množstva ľudí si vybrali mňa…  Všetky veci, ktoré sa mi podaria, ma samozrejme tešia a posúvajú ďalej.

A omyl? Aj tých som spravila veľa.( smiech) Myslím si, že na chybách sa človek učí. Aj zlé veci vás stále posúvajú vpred. Získate vďaka ním potrebné skúsenosti, viete sa nad niektoré veci povzniesť a pozerať z iného uhla. Možno si ich tak už neberiete k srdcu. I chyby sú prínosom.

Borna kovacikova 1.jpg

V súčasnosti na akom projekte pracujete?

Hrám malú postavu vo filme Amnestie, ktorý bude mať premiéru budúci rok. V škole robíme na novej hre od Dominika Tatarku. Teraz finišujeme, lebo v decembri máme premiéru. A popri tom hrám v divadle dve predstavenia. Jedno s pánom Lasicom, druhé s Ady Hajdom a Lukášom Latinákom.  Teraz som robila jednu reklamnú kampaň. Ja som však taký typ, že potrebujem stále niečo robiť, lebo mám veľa energie. ( smiech)

Zúčastnili ste sa nedávno Oriflame workshopu. Čo podľa vás robí ženu krásnou ?

Značka Oriflame to vystihla vo svojom slogane „Takto sa cítim krásna ja.“. Keď sa cítim dobre a som spokojná, či už v súkromnom, alebo pracovnom živote, tak nejakým spôsobom sa cítim aj krásna. Na mňa to určite platí. Samozrejme žena môže byť krásna rôznymi spôsobmi. Napríklad, že jej to niekto povie,  že si pomôže kozmetikou atď.. Je to rôzne.

Aká je vaša vízia budúcnosti? Existuje méta, ktorú chcete zdolať?

Som veľmi rodinne založená, čiže v budúcnosti by som si určite chcela založiť rodinu a mať deti. Ja som síce typ, ktorý potrebuje byť pracovne vyťažený, ale táto vec je moja najdôležitejšia priorita.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk