Tri otázky pre Brigitu Szelidovú z X Factoru: Ak vám niekto ublížil, tak nedovoľte, aby to urobil druhý raz

Szelidová

Sympatická speváčka nám prezradila, ako sa jej život zmenil po účasti v talentovej súťaži.

Ako veľmi sa ti zmenil život po súťaži  X – FACTOR?

Môj život po súťaži sa zmenil, pretože ma vrátil späť do kruhov, z ktorých som vypadla. Otvorili sa mi dvere  do siení,  kde by sa obyčajný smrteľník nikdy nedostal. Ľudia ma na ulici spoznávajú a robí mi to  radosť. Môžem nahrávať svoje piesne a okolie ma povzbudzuje. Taktiež ma pozývajú na rôzne akcie, len aby ma  videli. Aby počuli moje piesne a ja sa necítim zbytočná. Aj moje deti sú na mňa pyšné. Je to dar rozdávať dobrú náladu.

Img_20170424_173312.png

Na čom momentálne pracuješ?

Najnovšie sa chystám na krst môjho albumu, ktorý sa volá DUET. Je to moja celoživotná spoveď, kde som si pozvala mojich kamarátov muzikantov, spevákov a spolu sme si zaspievali a zahrali.

Szelidová

Vlastne na všetko som sama. Môj manžel sa obetoval za nás, pretože doma nemohol zostať vďaka našej politickej situácii. Už 15 rokov je mimo domov  v zahraničí, aby zarábal pre nás. Tento život si však vyžiadal daň. Každé odlúčenie, aj keď je láska silná, býva tvrdou skúškou vzťahu.  Človek je slabý tvor a urobí chybu, ktorá sa nedá napraviť. Zvlášť, keď je v cudzom svete. Môj muž chodí domov čoraz menej, a tak sme zaplatili daň najvyššiu.

Venujem sa mojim deťom, ktoré sú pre mňa najviac. Hudba je zas pre mňa únik z bežného života. Tam sa vykričím a vyjadrujem svoje pocity . Spievam, keď som smutná a aj keď som veselá .

Brigita Szelidová

Čo ti vie naozaj odčerpať chuť a energiu a naopak, naliať ti jej až po povrch?

Odčerpáva mi chuť nespravodlivosť, s ktorou sa stretávam vôkol mňa. Napríklad štát je silný vtedy, keď pomáha slabým.  A tu vidím veľkú nespravodlivosť voči telesne postihnutým,  slabým chorým ľuďom  a tiež bezbranným  zvieratkám .

Naopak silu mi dáva moja rodina, priatelia, s ktorými trávim všetok voľný čas. Chodíme čerpať inšpiráciu do prírody.

Jedno viem naisto ….ak vám niekto ublíži, tak nedovoľte, aby to urobil ešte raz. Zabudnite na toho človeka………Odpusti ! Ale nazabudni!

Lucia Tomečková

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk