Trend, ktorý ovládol letné šatníky! Máte ho aj vy?

Kráska, žena, leto slnečné okuliare

Toto leto sú skrátka v móde. Nechajte sa inšpirovať.

Kvetinové vzory od drobných až po výrazné, na topoch, šatách či nohaviciach sú toto leto horúcou módnou novinkou. Kvety dnes nájdete naozaj všade a pristanú každej z nás. Ak sa už pozeráte po kvetinových vzoroch, vyberte si také kúsky, ktoré sú z ľahkého materiálu, príjemne splývajú s vašim telom a podčiarknu vašu ženskosť a navyše pôjdu ruka v ruke s obľúbeným „boho“ štýlom. Letné vzory sa nemusíte báť nosiť ani do práce či na oslavy a letné večierky. Sú vhodné na všetky príležitosti, stačí ich len múdro skombinovať.

Ak sa chystáte na pláž, zbaľte si voľné šaty, či tuniku. Ideálne s odhalenými ramenami, kde vynikne vaša krásna opálená pokožka.

Na večerný letný drink sa zase bude hodiť pohodlný overal. V prípade, že vaša práca si vyžaduje dress code, doplňte si do šatníka kvetinový top, ktorý jednoznačne zaženie nudu a fádnosť. Nesklame ani kombinácia jednofarebnej blúzky a kvetinovej úzkej sukne po kolená. Výber je dnes naozaj široký. Stačí zbehnúť do vášho obľúbeného obchodu a vybrať si.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk