Toto sú 4 kroky pre získanie pravej lásky!

Láska, zamilovaní, dvaja, vzťahy, rande, manželstvo, bozk, pár, bozk
Thinkstock

V pokračovaní sérií o pravej láske sa dnes pozrieme na možnosti ako podniknúť reálne kroky príprav k pritiahnutiu pravej lásky do svojho života. Máte teda v rukách jasnú, konkrétnu a pozitívnu predstavu o tom, aký by mal byť váš vysnívaný partner, ako by ste sa pri ňom mali cítiť, máte zoznam svojich prianí. Čo robiť ďalej?

Pripravte sa na lásku a odpútajte sa od minulých vzťahov

Zamyslime sa nad myšlienkou pripravenosti na vzťah z úplne praktického hľadiska. Predstavte si, že sa idete sťahovať. Čo bude nasledovať? Pravdepodobne sa pustíte do triedenia, upratovania, vyhadzovania, organizovania, rekonštrukcie, čistenia, či nákupov nových kúskov. Presne takto by sme mali pristupovať aj k príprave na pravú lásku. Cieľom je vytvoriť si emocionálne, fyzické a psychické miesto v živote pre partnera a aktívne plánovanie jeho blížiaceho sa príchodu. Vesmírne zákony radi zaplnia prázdnotu, ak je pre nový vzťah vytvorené miesto. Odpovedzte si pravdivo na otázky typu :

– Je niekto, koho stále vo vnútri duše milujete?

– Je niekto, na koho ste z hľadiska vzťahu stále nahnevaní, cítite sa ublížení a neodpustili ste mu?

– Máte vôbec v živote miesto pre nového partnera, alebo je na jeho pozícii práca či dieťa?

– Cítite sa fyzicky atraktívni a pripravení, ste sami so sebou spokojní?

– Máte v sebe vysporiadaný vzťah voči rodičom v zmysle ich očakávaní o vašom partnerskom vzťahu?

Pokiaľ ste si odpovedali pravdivo, sami posúďte či neexistuje objektívny dôvod, prečo sa vo vašom živote nevyskytol partnerský vzťah a začnite hľadať riešenia v pohľade sami do svojej duše.

Ste pripravení na veľkú lásku? Takto ju nájdete!

Pripravte hniezdočko lásky

Láska, milenci, zamilovaní, dvaja, pár, staroba, starnutie, manželstvo
zamilovaní Thinkstock

Predstavte si chvíľu, keď vaša nová láska vstúpi do vášho bytu. Predstavte si čo vidí, ako sa cíti, aké vône, fotky v rámčekoch, zvuky a atmosféru váš nový partner bude vnímať. Je to teraz, tak ako to aktuálne je, v poriadku? Možno by bolo dobré dať fotky bývalého manžela aspoň do albumu.

Zároveň si predstavte úplne prakticky, kde má miesto zložiť si svoju tašku, položiť zubnú kefku a zavesiť košeľu? Zmestí sa k vám do postele, alebo budete musieť najprv vyhádzať tonu plyšákov, vankúšikov, časopisov, kníh alebo pracovných materiálov? Udržiavate si komfort poriadku tak, že môžete skončiť s ním doma kedykoľvek bez väčšieho trapasu? Je v chladničke priebežne aspoň o jeden „jogurt“ navyše ?

Žite akoby …

Chceme spriaznenú dušu, pravú lásku, partnera snov a to ihneď a ešte takého, ako si predstavujeme a navždy. Bez preháňania, je to tak. Túžba je silná a mocná sila, ktorá aktivuje Vesmírne zákony príťažlivosti a spustí sa proces zhmotnenia želania do reality.

Avšak, keďže nepríde zväčša pán/pani dokonalý/á zajtra, nastáva problém zúfalého chcenia, márneho túženia, zasneného vyčkávania, trucovania, bolesti, nariekania, hnevania sa a podobných pocitov, ktoré sa časom stupňujú, zhoršujú, a začínajú nám pomaly ale isto taktiež blokovať vzťah, alebo kaziť už ten krehko vytvorený.

Potrebujeme sa hneď ako sme pocítili túžbu, našli vhodného partnera, alebo s ním už vhupli do vzťahu preorientovať z „chcenia a túženia“ do stavu „už to takto je“ a upokojiť sa. Pomyslene vystúpime z reality kedy sa ešte všetko nedeje tak ako by sme chceli do času, kedy sa to už takto odohráva. Zároveň zostaneme nohami pevne na zemi a to vďaka každodennej vďačnosti za to, čo už vo svojom živote máme.

Čo by ste urobili so svojim vzhľadom, fyzickou kondíciou, denným režimom a bývaním, ak by ste mali istotu, že vaša láska príde o chvíľu k vám domov a to už navždy? Tak to urobte teraz hneď! Dáte aj týmto Vesmíru najavo, že ste pripravení a všetko sa môže začať diať aj v realite tak, ako si želáte.

Mágia: Vie privolať lásku, zdravie či spôsobiť prekliatie?

Vychutnajte si čakanie

Asi sa všetko neudeje úplne hneď tak, ako by ste chceli. Pravdepodobnejšie bude, že budete krok po kroku pripravovať seba, svoj život a svoj domov na príchod a spolužitie v partnerskom vzťahu s pravou láskou. Následne budete budovať novovytvorený vzťah. Tento čas teda môžete využiť dvoma spôsobmi – buď budete márne túžiť, plakať, trápiť sa, a budete netrpezlivo trucovať a lamentovať, čím vlastne svoju lásku oddialite alebo znechutíte, alebo sa zameriate na pokojné a radostné trávenie bežného dňa a budete plánovať a vymýšľať aktivity a zážitky, ktoré zrealizujete so svojou pravou láskou, keď na to príde čas.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk