Toto nikto nečakal! Peter Sagan ohlásil rozchod so svojou manželkou

Peter sagan.jpg

Naoko idilický pár, ktorý tvorili trojnásobný majster sveta a jeho manželka Katka oznámil koniec vzťahu. Stalo sa tak prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

Slovenský cyklista Peter Sagan šokoval všetkých, keď na svojom Facebooku oznámil rozchod so svojou manželkou Katarínou, s ktorou sa zosobášil v roku 2015.

„Po dlhej a starostlivej debate, Katka a ja sme došli k záveru, že bude lepšie, ak sa rozdelíme ako pár. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme s týmto rozhodnutím,“ napísal v úvode Sagan, ktorý momentálne na Tour de France bojuje o šiesty zelený dres.

Ako píše, zaľúbili sa, prešli spoločne fantastickú cestu a bol im dopriany krásny syn Marlon. „Katka bola súčasťou môjho života, podporovala ma všetky tie roky v profesionálnej kariére a je skvelou matkou,“ uvádza ďalej rodák zo Žiliny a dodáva, že každý pôjde svojou cestou so vzájomným rešpektom.

„Naším hlavným zameraním bude teraz Marlon. Urobíme čo najviac, aby sme mu zabezpečili láskyplné prostredie pre jeho výchovu a dali mu tak milujúcich rodičov, ktorých potrebuje,“ píše trojnásobný majster sveta, ktorý na záver ďakuje, že rešpektujú súkromie jeho rodiny.  

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk