Top 4 veci, ktoré hľadajú vo vzťahu slobodní muži!

Láska, zamilovaní, pár, dvaja, pár, vzťahy, jeseň
Thinkstock

Ak ste dlhšiu dobu single a premýšľate, čo vlastne mužov na ženách priťahuje, keď sa vám nedarí naviazať vážnu známosť, máme pre vás niekoľko dobrých správ. Je to väčšinou oveľa jednoduchšie, ako si myslíte.

Nazdávate sa, že pri hľadaní stálej partnerky je pre mužov dôležitá iba fyzická príťažlivosť? Budete prekvapené, ale nie je to tak. Aspoň podľa prieskumu, ktorý na vzorke 5000 slobodných mužov zisťoval, čo ich na ženách upúta v týchto dňoch. A výsledky boli prekvapujúce.

Rešpekt, dôvera, tolerantnosť a humor nad krásu

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia tieto štyri atribúty porazili fyzickú atraktívnosť. V skutočnosti pre 98 percent opýtaných mužov je dôležitý rešpekt partnerky, 97 percent uviedlo, že hľadajú niekoho, komu môžu dôverovať a 95 percent single mužov chcú tolerantnú partnerku. Posledným atribútom, ktorý porazil krásu, bol zmysel pre humor. Fyzická príťažlivosť sa umiestnila na prvom mieste v prípade 89 percent.

Čo z toho vyplýva? Aj keď stále je vo vašom okolí dosť mužov, ktorí bažia najmä po ženskej kráse, viac existuje chlapov zaujímajúcich sa o hlbšie vlastnosti.

Vzdelanie a kariéra nie je prekážkou

Ste vzdelaná a máte za sebou úspešnú kariéru? Dobré správy pre vás. Ukázalo sa, že slobodní muži sa neboja vzdelaných a inteligentných žien. Drvivým deväťdesiatim percentám mužov neprekáža, keď majú vedľa seba partnerku, ktorá zarába viac ako oni, 86 percent údajne znesie aj múdrejšiu partnerku.

Takže keď sa nabudúce budete stresovať pred prvou schôdzkou, že nie ste preň dosť atraktívna, majte na mysli tieto povzbudivé štatistiky.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk