To najlepšie z cien festivalu v Palm Springs

Reese Witherspoon na gala filmového festivalu v Palm Springs
Reese Witherspoon na gala filmového festivalu v Palm Springs SITA/AP

K začiatku nového roku patrí už tradične udeľovanie cien filmového festivalu v Palm Springs. Medzi hviezdami, ktoré si prišli prevziať ocenenie, nechýbali Reese Witherspoon, Julianne Moore či Benedict Cumberbatch.

Reese Witherspoon si prišla do Kalifornie prevziať cenu za film Wild (2014), autobiografického príbehu Cheryl Strayedovej, ktorá putuje pešo naprieč celou Kaliforniou a Oregonom. Na slávnostný večer si zvolila nežne a dievčensky pôsobiace šaty čiernej farby posiate našitými perličkami od Michaela Korsa.

Julianne Moore vsadila na sviežu farbu a unikátny strih. Dvojfarebný model so zaujímavo riešenými rukávikmi bol značky Delpozo.

Vďaka úlohe profesorky s predčasným postihnutím Alzhaimerom vo filme Still Alice (2014), za ktorú zbiera jednu chválu za druhou, je tu veľká šanca, že herečku uvidíme na červenom koberci túto sezónu ešte niekoľkrát.

Eddie Redmayne a Julianne Moore
Eddie Redmayne a Julianne Moore SITA/AP

Po výraznej farbe siahla aj Laura Dern. Šaty Matthew Williamson zdobili drobné fialové kvietky, čo v kombinácii s oranžovou pôsobilo zaujímavo.

Štíhla postava Felicity Jones absolútne vynikla v obopínajúcich modro-čiernych šatách s čipkou od Monique Lhullier, ktoré doplnila výrazným rúžom na perách a elegantne vypnutými vlasmi.

Pri pohľade na pôvabnú Rosamund Pike by jeden ťažko uveril, že len pred mesiacom porodila svoje druhé dieťa. Voľné minišaty s decentným stojačikom a kvetovanou potlačou z dielne Alaxandra McQueena vyzerali na hviezde trileru Gone Girl (2014) skvele, neuškodilo by však pridať pár centimetrov k ich dĺžke.

Z pánov si slávnostné gala nenechali ujsť Brad Pitt, Robert Downey Jr., Robert Duvall, Steve Carell, David Oyelowo, Eddie Redmayne či Benedict Cumberbatch, z ktorých väčšina si so sebou odniesla aj prestížne ocenenia.

Príspevok napísala módna konzultantka Barbora Dudinská pôsobiaca v Toronte. Pôvodom Slovenka prostredníctvom reportáží približuje najvýznamnejšie spoločenské podujatia vo svete, súvisiace s módou a módnymi trendmi. Aktuálne novinky zo sveta módy prináša aj na jej oficiálnej webovej stránke www.barboradudinska.com.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk