Tip na vianočné darčeky: Toaletné vody fenjal floral inšpirované krásou kvetín

Fenjal zena.jpg
fenjal

Zoznámte sa so štvoricou pôvabných kvetinových toaletných vôd, ktoré sú ako stvorené pre vaše skrášlenie a vitalitu na každý deň!

(DJ/PR) Každú ženu potešíte krásnou vôňou. Tu je niekoľko inšpirácií na vianočné darčeky.

miss fenjal EAU DE TOILETTE Summer Dream

Osviežujúca, vitálna a ovocná Táto toaletná voda vkusne kombinuje ovocné arómy citróna, pomaranča a jablka s nežnosťou cédrového dreva. Výsledkom je krásna vôňa, ktorá prebúdza zmysly a stáva sa pripomienkou letných nocí. Jednotlivé tóny sa dopĺňajú a spoločne vytvárajú unikátnu harmóniu, ktorá vám umožní uniknúť od všednosti. Špeciálnym tónom tejto vône je zázvor, ktorý povzbudzuje a zlepšuje náladu. 

miss fenjal EAU DE TOILETTE Floral Fantasy

Ženská, ľahká a štýlová Vôňa, ktorá očaruje zmysly a prebúdza fantáziu zamatovými tónmi opojného buketu čajových ruží, orchideí a fialiek. K jej rafinovanosti prispievajú sladké plody exotickej marakuje. Vôňa floral fantasy poskytuje žene komfort a zahaľuje ju do zmyselného kvetinového pôžitku.

Miss fenjal parfum.jpg
fenjal

miss fenjal EAU DE TOILETTE Blossom Edition

Klasická, nadčasová a ženská Príjemná kombinácia klasických tónov v štýlovom prevedení. Vôňa množstva bielych kvetov dotvorená tónmi citróna a bergamotu. Nezvyčajným doplnkom jej kompozície sú fazuľky tonky, ktoré vyznievajú neodolateľne zmyselne, a tiež vanilka, na jednej strane sladká, na druhej mierne pikantná.

miss fenjal EAU DE TOILETTE Velvet Orchid

Kvetinová, veľkolepá, ženská Rafinovaná kombinácia tónov ruže, kosatca, orchidey a jemne sladkej arómy liči vyznieva nezvyčajne kvetinovo a príjemne. Hrejivá aróma pižma prispieva k nežnému dojmu vône a stáva sa pozvánkou do sveta snov aj prísľubom nadčasovej elegancie.
Nové toaletné vody miss fenjal EAU DE TOILETTE v 50 ml balení dostupné v sieti parfumérií FAnn od novembra 2017.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk