The Super Elixir: Svetová novinka konečne na Slovensku! Elixír mladosti a krásy, ktorý pijú hviezdy svetového showbiznizu spraví s vaším telom zázraky

Probr1.jpg
Zdroj: archív CONCEPT CLINIC

The Super Elixir je výživový doplnok s maximálnym podielom vitamínov, stopových prvkov, omega 3 a minerálov. Bol vytvorený austrálskou expertkou na výživu Simone Laubscher spolu s modelkou Elle Macpherson. Obsahuje zmes 45 kľúčových ingrediencií, ktoré spomaľujú starnutie, dodávajú energiu, zmierňujú stres, posilňujú imunitu a pri dodržiavaní správnej životosprávy pomáhajú pri chudnutí.

V čom je The Super Elixir iný, ako ostatné výživové doplnky?

V súčasnosti na trhu nemá super elixír konkurenciu, nakoľko iné výživové doplnky sú vo väčšine prípadov vyrábané synteticky. Táto zelená zmes sa však získava so superpotravín bez tepelnej úpravy tak, aby ich telo dokázalo ľahko absorbovať a spracovať. Všetky tieto zložky sú v špeciálnej čiernej sklenenej dóze, ktorá je odolná voči UV žiareniu a tým udržuje živiny neporušené a v 100% stave.

Účinky The Super Elixir-u:

 • Podporuje zásadité prostredie organizmu.
 • Je vhodný aj pre vegánov a je prirodzene sladený.
 • Je prírodným zdrojom omega 3, vlákniny, vitamínov a minerálov.
 • Neobsahuje mliečne a konzervačné látky, neobsahuje lepok.
 • Obsahuje len kvalitné superpotraviny, upravené špeciálne bez tepla.
 • Podporuje optimálnu funkciu celého ľudského tela, posilňuje imunitu.
 • Výborne chutí.

Ako to celé funguje?

Stačia vám 2 čajové lyžičky denne zmiešať vo vode alebo v kokosovej vode či obľúbenom smoothie a zázračný nápoj je na svete!

Už po mesiaci uvidíte na sebe zmeny – rozžiarená pleť, krásne vlasy plné lesku, ploché bruško, príval energie a lepší zdravotný stav.

The Super Elixir bol navrhnutý austrálskou nutričnou doktorkou Dr. Labscher, PhD. Spoluzakladateľkou tejto značky je bývalá austrálska topmodelka Elle Macpherson, ktorá aj vo svojich 53. rokoch vyzerá fantasticky. Ich produkt je čiste prírodný a plnohodnotný denný multivitamín z najkvalitnejších surovín a organických doplnkov, zo zeleniny zbavenej pesticídov, či najčistejšieho rastlinného proteínu.

„Naše telá neboli určené na trávenie chemikálií. Naše telá boli navrhnuté tak, aby absorbovali výživu prostredníctvom prírodných potravín. Naše doplnky sú vyrobené z organických biopotravín. Každá zložka je živá, aktívna a ľahko absorbovaná na bunkovej úrovni. Špecializujeme sa na výrobu prémiových potravín a organických doplnkov. Všetky zložky pracujú v synergii. Každá zložka je zahrnutá z určitého dôvodu. Každá živina je telom rozpoznaná a absorbovaná. Prémiové zložky z produktov sú  od známych a dôveryhodných dodávateľov. Každá z nich pochádza z prírodných, organických potravín. A všetko je ručne vyrobené v Austrálii,“ vysvetľuje Dr. Labscher, PhD.

Green super smoothie alkalising greens 300g pouch.jpg
Zdroj: archív CONCEPT CLINIC

„Moderný život, spracované jedlo a každodenné náhodné toxické preťaženie znamenalo potrebu zvýšiť moju prirodzenú stravu a myslím, že veľa ľudí má rovnaký pocit. Najdôležitejšia vec pre mňa je to, ako sa cítim a zistila som, že keď je moje telo schopné získať živiny, ktoré potrebuje, ukazuje to aj navonok,“ uvádza známa modelka Elle Macpherson.

TIP: Obľúbený recept Elle Macpherson

 • 300 ml kokosovej vody
 • ½ avokáda
 • maliny
 • hrsť špenátu
 • 2 čajové lyžičky The Super Elixir
The Super Elixir a veľa ďalších produktov a značiek môžete kúpiť na www.cclinic.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk