Štýlové bývanie: Zemité farby pre teplo domova

Štýlové bývanie: Zemité farby
thinkstockphoto.com

Neviete do akej farby si zladiť svoj nábytok, steny či podlahy? Zemité farby pôsobia veľmi teplo a zútulnia celý príbytok. Ukážeme vám, ako jednoduchý štýl a jednoduché farby môžu žiariť.

Keď si kupujete nový byt, alebo staviate nový dom, je pre vás veľmi dôležité to, ako bude vyzerať interiér. V dnešnej dobe máme prakticky neobmedzené možnosti v zariaďovaní jednotlivých miestností. Niekto preferuje skôr moderný štýl, iní zas vidiecky štýl a starodávne prvky.

Zemité farby sú všetky farby univerzálne a teplé, ktoré často nájdete v prírode – v zemi… hnedá, béžová, maslová, biela, šedá. Tieto odtiene sú výborne kombinovateľné s akoukoľvek farbou, no fantasticky vyniknú aj samé.

Vianočné dekorácie. Nechajte sa inšpirovať

Možností aj s týmito príbuznými farbami je veľmi veľa. Už len obyčajná stena vynikne, ak do nej zvolíte kontrast nejakej ozdobnej tapety, alebo kombinácie s tehlovou stenou či krbom.

Kontrasty dokážu veľmi pôsobivo zladiť každú izbu. Povedzme čokoládovo hnedá podlaha v kontraste s maslovo bielou stenou, hnedá postel a biele vankúše, či tmavý stôl a svetlé stoličky…

Inšpirujte sa pocíťte teplo domova vďaka kúzelnej hnedej!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk