Štýlové bývanie: Keď zima zaklope na vaše dvere

Štýlové bývanie Štýlové bývanie počas zimného obdobia
Foto: ilustračné, ThinksStock

Pani zima nám dala poriadne pocítiť svoju silu. Chladné počasie, poletujúci sneh a mrazivé kresby na oknách nás presviedčajú zostať radšej doma, v teple pod dekou.

S príchodom 1. adventnej nedele sa aj naše domovy postupne premieňajú na oázy oddychu s nádychom vianočnej nálady. Ak aj vy milujete tieto dni, príjemné teplo sviečok, hebkú deku a varené víno, máme pre vás zopár tipov, ako na to. Správna kombinácia svetielok, materiálu a vkusných doplnkov zmení vašu obývačku ako švihnutím čarovného prútika.

Zvoľte si prírodné materiály a motívy ako drevo, či police v tvare včelích plástov alebo obrazy s motívom kvetov, pierok alebo stromov. Ak nie ste fanúšikom živých stromčekov, dobrou voľbou bude pre vás stromček s LED svetielkami, ktorý navyše do Vianoc určite neopadne.

V prípade, že si neviete predstaviť sviatky bez vône ihličia, máme pre vás praktický tip. Okrúhlu podložku, ktorá zabráni neporiadku či mokrým fľakom na podlahe. Vyberať je naozaj z čoho. Závisí už len na vás, do akej miery vpustíte k vám domov pani Zimu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk