Strelec - vianočný horoskop 2021

Strelec - vianočný horoskop

Čo vám prinesú voľné dni a najkrajšie sviatky v roku? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.

Ženy narodené v znamení Strelec sú momentálne pod vplyvom Marsu. Vďaka tomu sršíte energiou a vtipom. V tomto mesiaci ste pre opačné pohlavie mimoriadne príťažlivé. Avšak nič si z toho nerobíte. Radšej uprednostníte kamarátky. Tie zadané túžia zažívať so svojim partnerom bláznivé veci. Koncom decembra sa vo vás navyše prebudí materinský cit, takže Vianoce prežijete v láske a pohode.

Čo sa týka zdravia, momentálne potrebujete vybiť svoju energiu, takže hurá športovať.

Láska a vzťahy

Tešte sa na tieto Vianoce. Čaká vás extra porcia lásky. Stereotyp v posteli? Osamelé sviatky pred televízorom? To vám určite nehrozí. Venuša sa totiž postará o dostatok vášne a pripraví vám narodeninový darček v podobe Amorového šípu. Veľké city, romantika na „šľaktrafenie“, ktorá sa vám dokonca zapáči.

Pre single Strelkyne platí – zamyslite sa nad okruhom svojim priateľov. A nezabudnite ani na mužov zo susedstva. Venuša hovorí, že ešte do konca roka budete v páre. Pre zadané platí – skúste byť nežnejšia k svojmu partnerovi. On sa vám počas Vianoc odmení príjemnou pozornosťou.

Práca

V práci to budete mať zase naopak. To pre vás môže znamenať nasledovné: Nečakajte žiadny kariérny postup a nové nápady si odložte na nový rok. Teraz by ste s nimi neuspeli. Možno ste si zobrali veľmi veľa na svoje plecia. Je čas naučiť sa hovoriť NIE, lebo zatiaľ sa síce cítite fit a plná sily, ale časom to na vás všetko môže spadnúť. Dobrá rada na záver: Niekedy treba povedať aj nepríjemnú pravdu, aby ste sa v živote pohli ďalej.

Ďalšie horoskopy nájdete tu:

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk