STRELEC - horoskop na rok 2022

Strelec, znamenia zverokruhu, horoskop
Čarodejnice narodené v tomto znamení majú veľkú moc, pretože sú deti Jupitera - boha hromu. Vaša mágia spočíva v slovách.

Čo pripravil rok 2022 ľuďom narodeným v znamení Strelec? Čítajte tu.

Strelci budú mať v roku 2022 len jedného spoľahlivého spojenca. Čo to pre nich znamená? Síce jediný, ale najsilnejší. Táto bojovná planéta vždy mala na Strelcov silný vplyv. V nasledujúcom období sa ešte viac posilní. Ale faktom zostáva, že v roku 2022 bude Jupiter jediným objektom slnečnej sústavy, ktorý si zachová svoju lojalitu voči zástupcom vášho znamenia zverokruhu. Zostávajúce planéty budú buď neutrálne alebo agresívne, ako tomu bude aj v prípade Venuše.To je dôvod, prečo vaše vzťahy v nasledujúcom období nebudú až tak prekvitať. Na druhej strane vždy stretnete ľudí, ktorí vám pomôžu pri realizácii vašich cieľov a vy neprajnosť hviezd až tak nepocítite. Chce to však zvýšenú opatrnosť počas celého roka.

Na začiatku roka 2022, od januára do júna, cítite, že teraz nie je ten správny čas robiť radikálne zmeny. Mali by ste sa radšej pripravovať na budúcnosť. Obrazne povedané, bude trvať až šesť mesiacov, kým vybudujete dráhu, dosť širokú a dlhú pre dopravné lietadlo Boeing. Je zrejmé, že čím dlhšia je dráha, tým ľahšie je na nej pristáť bez akýchkoľvek problémov. Hlavná vec je byť opatrní, pretože nie ste sám vo svojom úsilí. Jupiter vám pomôže v kritických situáciách, ale nie všetky vaše problémy dokáže zvládnuť. A mnohé z nich môžu zmeniť váš život. Z tohto dôvodu, budete musieť bojovať za „lepšie miesto pod slnkom“.

Ak však prevádzkujete svoj vlastný podnik, nevzdávajte sa. Bez ohľadu na to, akých máte silných nepriateľov, to nakoniec dopadne dobre. Treba sa však  rýchlo zmieriť s prípadnou stratou a vykročiť vpred. Čo sa týka osobných vzťahov, budete to mať zaujímavé. Môžete viac ako inokedy žiarliť na partnera a na jeho úspechy. A môže sa pred vami vyskytnúť istý problém. Komplikovanú situáciu sa vám podarí vyriešiť iba s pomocou druhej osoby. Môže to byť váš najlepší priateľ, blízky príbuzný alebo známy (no, to sa stáva!). Bude vám stačiť len malý impulz, ktorý podnieti vaše myslenie a pomôže vám pozrieť na vec z iného uhla pohľadu. Takže neodmietajte pomoc. Najmä tú úprimnú.

Počnúc od konca júna do polovice októbra roku 2022, zasiahne do vášho vzťahu Venuša, no negatívnym spôsobom. Ak budete mať možnosť ísť spolu s partnerom na dovolenku, využite to. Zmenu prostredia využite na rozhovory s partnerom, vďaka ktorým si mnohé vyjasníte. Ak i po návrate z dovolenky vaše pochybnosti a problémy budú pretrvávať, potom je načase prehodnotiť váš vzťah. Avšak veľa času na premýšľanie mať nebudete. Aj váš profesijný život totiž bude vyžadovať vašu pozornosť. Zamerajte sa na to,  o čo ste sa usilovali na začiatku svojej kariéry. Ľudia narodení v znamení Strelec by mali v tomto roku analyzovať, ako veľmi sa ich ciele v priebehu rokov zmenili. To im pomôže nájsť východisko a umožní pochopiť, čo je pre nich naozaj dôležité.

Hovorí sa, že láska trvá tri roky. Koncom roku 2022 Strelec bude mať veľkú šancu buď potvrdiť alebo vyvrátiť toto tvrdenie. Ak máte za sebou len jeden rok, ešte sa konca vašej lásky obávať nemusíte. Avšak dlhšie trvajúce vzťahy môžu zažiť vážne otrasy. Ale čo vás nezabije, to vás posilní. Po prekonaní týchto problémov vaša láska posilní. No budete sa musieť vzdať niektorých vašich zásad. Nakoniec pre vás rok 2022 bude mať celkom pozitívny záver.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk