Spôsoby správania, ktoré muži nenávidia v posteli

čo muži neznášajú v posteli
Zdroj foto: GettyImages.com

Niektoré správanie týkajúce sa intímneho života na nás muži nenávidia a doslova im otravuje život. Zistili sme za vás, ktoré najčastejšie spôsoby správania sú pre nich najhoršie.

Ak v ňom pravidelne vzbudzujete nádeje, ktoré sa potom nenaplnia

Stáva sa vám, že kedykoľvek sa manžel zmieni o sexe, väčšinou ho odbijete s prísľubom do budúcna. Možno dnes. Neskôr určite. Sľubujete mu intímne dôvernosti, aj keď viete, že budú v ten deň menej pravdepodobné ako zrážka Zeme s Mesiacom. A to muža dokáže dosť otráviť. Čím dlhšie a častejšie čaká na naplnenie sľubov, tým viac sa stáva zatrpknutejším.

Ak sa staviate do roly trpiteľky

Muži neznášajú, ak sa žena tvári ako trpiteľka. Všetci jej ubližujú a za všetko môžu iní. Takisto i keď mu vyhoviete v posteli a dáte mu pocítiť, že to robíte s nechuťou i nasilu. A ešte vám má byť za to dlho predlho povďačný, lebo sa kvôli nemu vlastne obetujete.

Ak ho často obviňujete, že je sexuálny maniak

Považujete svojho partnera za sexuálneho maniaka a zvráteného muža, ktorý sa vám vlastne hnusí? Pokladáte jeho túžbu po sexe za úplne nenormálnu? Nečakajte potom, že vás za to bude zbožňovať.

Používanie sexu ako zbrane

Muži vedia, že ich túžba po sexe je ich zraniteľným miestom. Z duše neznášajú ženy, ktoré to patrične zneužívajú. Ani vám by sa nepáčilo, keby vás váš partner vydieral podobným spôsobom.

Ak prezrádzate spoločné intímne dôvernosti iným ľuďom

Toto býva ďalšie správanie, ktoré neznášajú. Čo sa udeje za dverami spálni, by podľa mužov malo zostať iba medzi vami. Priam hororový scenár je, ak prezradíte aj ich prípadné chyby a nedostatky v posteli.

Posudzovanie jeho sexuálneho výkonu

Ak chcete muža skutočne ponížiť, tak ho porovnávajte so svojimi exmilencami a nenechajte ho na pochybách, že sa im nikdy nevyrovná.

Kladenie podmienok

Dobre, budeme sa milovať, ale musíš najskôr vyniesť smeti. Patríte medzi ženy, ktoré si kladú podobné podmienky? Ďalší zaručený spôsob, ako sa mu sprotiviť.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk