Slovenská herečka Vlastina Svátková má skvelú novinku, je do tretice mamičkou

Vlastina svatkova.jpg
Facebook

Vieme i meno a pohlavie dieťaťa, ktoré sa narodilo v pondelok.

Slovenská herečka a autorka Vlastina Svátková sa stala trojnásobnou matkou. V pondelok 8. mája privítala s manželom Jiřím Kounickým na svete syna, ktorému dali meno Matyáš. Rodáčka z Myjavy sa o radostnú správu podelila prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotografiu z pôrodnice. „Pôvodne sme išli na výlet do Terezína, ale nakoniec mu stačil dnešný dátum a štátny sviatok. Matyáš, náš hrdina,“ napísala herečka ku snímke, na ktorej pózuje s bábätkom a manželom.

Pre Svátkovú a Kounického, ktorí sa zosobášili vlani v októbri, je Matyáš prvým spoločným potomkom. Herečka, momentálne žijúca v Prahe, je už matkou synov Adama a Kryštofa, ktorých má z prvého manželstva s českým režisérom Danom Svátkom.

Vlastina Svátková účinkovala napríklad v seriáloch Poisťovňa šťastia (2004 – 2010), Přešlapy (2009) alebo První republika (2014) a zahrala si aj vo filmoch Hodinu nevíš…(2009), Ženy v pokušení (2010), Fair Play (2014), Gangster Ka (2015), Gangster Ka 2: Afričan (2015) či Všetko alebo nič (2017). Objavila sa aj v malej úlohe bondovky Casino Royale (2006) či vo filme Dieťa 44 (2015). Ako spisovateľka má na konte tituly Moara – O čom všetkom je láska… (2010) a Sama sebou (2014).

Zdroj: www.topky.com, archív SITA

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk