ŠKORPIÓN - horoskop na rok 2022

škorpión, horoskop
Vy milujete tmu a noc. Nočný pokoj násobí vašu silu. Keď ju chcete prebudiť, choďte o polnoci von a hovorte s nocou o svojich želaniach. Dokážete tiež veľmi dobre vnímať skryté javy.

V roku 2022 budete nezastaviteľní a celkovo vás čaká neuveriteľne úspešné obdobie. Čo treba však vedieť?

Škorpión je najvýraznejší zástupca vodného živlu. Toto úžasné a a vrtkavé znamenie bude mať mimoriadny vplyv v celom roku 2022. A nemáme na mysli len nebeské účinky planét slnečnej sústavy, ale aj osobnosť samotných Škorpiónov. Ľudia narodení v tomto znamení sa budú musieť snažiť, aby neprehliadli niektoré naozaj dôležité okamihy, z ktorých ich niektoré povýšia na vrchol úspechu, alebo naopak hodia do priepasti utrpenia. V priebehu celého roka pôsobí na Škorpiónov kombinácia silného vplyvu týchto planét – Marsu, Venuše a Pluta. Podľa horoskopu pre Škorpiónov, uvedená kombinácia je mimoriadna a pomerne zaujímavá. Dostanete sa do stredu diania a všetko sa bude točiť okolo vás. Bude to ako v starej rozprávke: „Celý zástup sa pozrel na kráľa; len kráľ sa nepozrel na nikoho. „Bohužiaľ, aj keď ste nechceli byť v centre pozornosti, nevyhnete sa tomu. Budete musieť hrať úlohu, ktorá nie je pre vás až tak príjemná. Avšak, v žiadnom prípade sa nesnažte dištancovať od vášho okolia a blízkych ľudí. Získate tak neoceniteľný zážitok, z ktorého budete v budúcnosti čerpať. Majte však na pamäti, že každý z nás má svoj individuálny príbeh. 

Všeobecne povedané, rok 2022 je možné rozdeliť do troch fáz, z ktorých každá môže byť charakterizovaná špecifickými rysmi. Prvá fáza bude zahŕňať prvé tri mesiace roka a polovicu apríla (presnejšie bude siahať do polovice druhej dekády). Toto obdobie môže byť opísané ako najviac živé a dynamické. Je to pravdepodobne spôsobené silným vplyvom planéty Mars, ktorý sa prejaví najmä v pracovnej oblasti. Ak počas tejto doby musíte vyriešiť problém, neodkladajte ho; vyriešte ho tu a práve teraz. Kým je čas a príležitosť. Ako sa hovorí „kujte železo, ešte kým je horúce.“ Na začiatku roka budete mať veľa príležitostí „poraziť“ svojich súperov. Mars upozorňuje, že čím viac si budete veriť, tým vás čaká menej komplikovaných situácií.

Rok 2022 bude neustále tlačiť Škorpiónov, aby urobili čo najviac radikálnych rozhodnutí. Avšak, od konca apríla do konca záverečných letných mesiacov, dynamika udalostí okolo vás trochu opadne, aj keď budete stále stredom vášho prostredia. To je ďalšia šanca pre vás byť dobrým príkladom a preukázať svoje najživšie, veľkolepé a pozitívne vlastnosti. Akýkoľvek prejav plachosti teraz neprichádza do úvahy; bez ohľadu na to, kde ste, zdržte sa toho. V tomto období roka 2022 Venuša odporúča, aby ste zostali verní sami sebe. Nezapájajte sa do zákulisných intríg a držte sa ďalej od riskantných dobrodružstiev. Ľudia narodení v znamení Škorpión majú okrem iného aj úžasnú vlastnosť, a to vrodený zmysel pre spravodlivosť. Ak ste túto kvalitu doteraz nerozvíjali, teraz je ten správny čas. Buďte úprimní, otvorení a úplne nestranní voči vonkajším vplyvom.

Tretia fáza, ktorá začína s príchodom jesene a končí na konci roka 2022, bude veľmi pokojná a harmonická. Tento trend je prekvapivo typický pre mnoho znamení zverokruhu. Počas tohto obdobia bude vplyv nebeských telies v slnečnej sústave minimálny. Je to čas pre kľúčové životné rozhodnutia. Chcete študovať alebo sa vydávať, či založiť rodinu? Urobte to, čo si myslíte, že je pre vás nutné a tiež neprepadajte panike, ak sa situácia dostane mimo kontrolu. Hviezdy odporúčajú zachovať si chladnú hlavu a nerobiť vopred súdy. Najmä čo sa týka podnikania. Toto harmonické obdobie doslova uspí ostatné znamenia, ale vás nie. Vy ho dokážete využiť vo svoj prospech a vyťažiť z neho maximum. Preto na konci roka sústreďte všetku svoju pozornosť na svoj profesijný život. Keďže v ostatných oblastiach by ste mali mať relatívny pokoj. 

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk