Šaty volajúce po lete

Saty kolaz.jpg

Aj keď sú šaty akousi štandardou šatníka takmer každej ženy, letné mesiace sú priam stvorené na to, aby sme si na seba obliekli vzdušný materiál, ktorý bude príjemný nášmu telu a súčasne ulahodí oku okoloidúcich ľudí.

Nielen záhrady musia byť v lete posiate očarujúcimi kvetmi. Zakomponujte záhon plný ruží do svojho outfitu a určite nespravíte krok vedľa. Ak navyše doplníte celkový look o farebné sandálky či lodičky, rozkvitnete ako ten najkrajší kvet.

Šaty ako vystrihnuté z romantického filmu. Aj tak by sa dal opísať tento kúsok milovaný nielen miliónmi žien, ale i módnymi guru. Pokiaľ sa chystáte do mesta na kávu s kamarátkami či na rande pod holým nebom, určite zaujmete a súčasne zostanete sama sebou.

Slovo dovolenka sa na nás valí z každej strany a vy stále neviete, čo si zbaliť okrem plaviek do kufra? Aj keď by čierna farba mohla spočiatku pôsobiť odstrašujúco, hravé aplikácie v podobe letného a najmä šťavnatého ananásu vás ako šibnutím čarovného prútika premenia na pravú bohyňu, ktorou v skutočnosti aj ste.

Pokiaľ v letných mesiacoch predsa len uprednostňujete farby, siahnite radšej po kúsku, ktorý takmer okamžite vyčarí úsmev na tvári. Presne to dokáže ružová farba, ktorá v kombinácii s tzv. boho štýlom vôbec nepôsobí detsky, ale naopak mladistvo a žensky.

Pokiaľ milujete taliansku módu tak ako my, určite navštívte jedinečnú Talianku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk