Sandra Bullock bola pri júnovej vlámačke do jej domu

Sandra Bullock
Sandra Bullock SITA/AP

Pravdepodobne psychicky chorý Joshua Corbett sa do herečkinho domu dostal v júni. So sebou mal zošit plný jej fotografií a rukou písaných odkazov, v ktorých jej vyznával lásku.

Istý Joshua Corbett, ktorý sa v júni dostal do losangeleského domu americkej herečky Sandry Bullock, sa s ňou v čase vlámania stretol tvárou v tvár. Informoval o tom portál TMZ. Doteraz totiž nebolo isté, či bola herečka v čase incidentu doma.

Štyridsaťdeväťročná rodáčka z Virginie začula v tú noc v dome rachot, kráčala preto k dverám do spálne, aby ich zamkla. Práve vtedy na chodbe zbadala muža oblečeného v čiernom. Herečke sa následne podarilo zatvoriť dvere a privolať policajnú hliadku, ktorej potom prezradila, že krátko predtým sa sprchovala. Ako uviedla, nemusela si preto všimnúť muža, ktorý mohol byť v dome po celý ten čas.

Prečítajte si aj: Muž, ktorý sa vlámal k Sandre Bullock, mal pri sebe guľomet!

„Sandy, mrzí ma to. Prosím, nepodávaj na mňa žalobu,“ kričal vraj Corbett, keď ho zatýkali. Prenasledovateľ mal pri sebe v čase vlámania aj zošit s herečkinými fotografiami, ktoré povystrihoval z novín a časopisov, i viacero rukou písaných odkazov, v ktorých jej vyznával lásku, chválil jej krásu i inteligenciu a tvrdil, že patria k sebe. Polícia neskôr v Corbettovom dome našla viacero zbraní vrátane útočných pušiek. Po zadržaní ho však prepustili na slobodu.

Sandra Bullock začala svoju hereckú kariéru v 80. rokoch minulého storočia, no jej meno sa dostalo do povedomia verejnosti až vďaka filmom Nebezpečná rýchlosť (1994), Kým si spal (1995), Magická posadnutosť (1998) či 28 dní (2000). Na konte má niekoľko komédií ako Miss špeciálny agent (2000), Láska s výstrahou (2002), Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná (2005) či Návrh (2009). V roku 2010 získala Oscara za hlavnú rolu v športovej dráme Splnený sen (2009), no zároveň si vyslúžila aj Zlatú malinu pre najhoršiu herečku za hlavnú rolu v komédii Slečna zamilovaná (2009). Vlani sa predstavila v komédii Drsňáčky (2013) a sci-fi trileri Gravitácia (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk