Rozpáľte vašu manželskú posteľ aj po rokoch! Vieme ako!

Sex
thinkstockphotos

Po čase už sex nie je taký ako na začiatku. Aby ste však stále cítili vzrušenie a vášeň vyskúšajte niektorý z nasledujúcich tipov.

Mali ste už tak dobrý sex, že ste naň mysleli ešte niekoľko dní? Prečo si ho nedopriať častejšie. Neupadnite do stereotypu ,ale zažívajte spolu niečo nové a nepoznané. Niečo, čo bude novým sexuálnym zážitkom pre vás oboch.

Oživte spomienky

Pamätáte si ešte na váš najerotickejší zážitok? Zopakujte si ho. Či už ste sa milovali vo výťahu hotela, v aute alebo pri kozube v útulnej drevenici, urobte všetko tak, akoby ste sa vrátili v čase. Opäť sa spoločne oddajte vášnivému milovaniu so štipkou adrenalínu. Náš mozog má tendenciu pamätať si hlavne príjemné zážitky a preto sa vaše aktuálne pocity snúbia s tými minulými a zážitok bude o to silnejší.

Nebojte sa skúšať

Stereotyp ide ruka v ruke so strachom. Nebojte sa skúšať nové veci a komunikovať o tom čo obaja chcete. Už len jemným putovaním vašich prstov po partnerovi ho správne nažhavíte a motivujte k aktivite. Povolené je všetko, čo sa vám obom páči od masážnych olejov, sexuálnych hračiek, kociek ľadu až po vychutnávanie si jedla z tela svojho partnera.

Čítajte aj: 22 vecí, ktoré vám o sexe nikto nepovie

Zinscenujte hádku

Sama dobre viete, že po hádke je najlepšie uzmierovanie. Preto sex v rámci udobrovania prináša rovnaký pôžitok ako ten úplne prvý. Určite vás nenabádame k tomu, aby ste sa s partnerom začali hádať, len ho mierne provokujte. Začnite mať dvojzmyselné narážky, jemne do neho štuchnite, nech si všimne, že úmyselne rýpete. Reakcia nenechá na seba dlho čakať a vy začnete spoločnú hru na mačku a myš. Chcete byť mačka? Majte nad ním moc, no ak chcete byť myš, úplne sa mu podriaďte.

Provokujte

Videli ste sa nahí už tisíckrát. No skúste zmeniť spôsob, akým sa začnete vyzliekať. Pomaly a pritom uprene hladíte na neho. Hryziete si do pery, zvádzate ho pohľadom a sama sa hladíte. Zapnite si ako kulisu hudbu a dbajte na to, aby z vás partner nespustil zrak. Ako to bude pokračovať je už len vo vašej réžii.

Vyskúšajte tantru

Tantra vám pomôže upokojiť sa, lepšie sa sústrediť a viac prežiť orgazmus. Učte sa spoločne a začnite spolu praktizovať tantrický týždeň, ktorý stupňuje sexuálne napätie medzi vami. Prvý deň je páru povolené sa na seba len pozerať, druhý deň sa môžete dotýkať, ale iba tam, kde nie sú erotogénne zóny, tretí deň sa môžete pobozkať.

Ďalšie tri dni môžete robiť čokoľvek, ale ani jeden z vás nesmie dôjsť k orgazmu. Jeho odďaľovanie a úmyselné predlžovanie je koniec koncov zmyslom tantrického sexu. Až siedmy deň môžete konečne obaja dôjsť až na pomyselný vrchol. Verte, že to bude stáť za to!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk